کشمیر: در جریان برخورد بین نیروهای امنیتی و شبه نظامیان در Handwara

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | سرینگر | به روز شده: آوریل 2 سال 2020 11:26:13 pm

kashmir encounter, encounter underway, Handwara kashmir encounter, militancy kashmir, kashmir news, latest news پیش از آن در روز دو شبه نظامیان کشته شدند, در ترور شد در جنوب کشمیر را پولوما (اکسپرس عکس توسط شعیب Masoodi)

برخورد بین شبه نظامیان و نیروهای امنیتی در جریان است در شمال کشمیر را Handwara منطقه. منابع گفت که شکست روبرو می شوند حدود 3.30 بعد از ظهر روز شنبه در Chanjumullah منطقه Handwara.

یک افسر ارشد پلیس در Handwara بعد از ظهر امروز گفت: حداقل دو پاکستانی شبه نظامیان هستند که به دام افتاده بودند و پنهان شده در یک کوشد که تماس تاسیس شد با آنها. “برخورد در جریان است گفت:” یک مقام رسمی.

نیروهای امنیتی شناخته شده را از دست داده اند و ارتباطی با تیم امنیتی که شامل دو نفر از افسران ارتش در طول روبرو می شوند.

یک افسر ارشد گفت: هند اکسپرس سرهنگ رتبه افسر عمده J-K افسر پلیس و یکی دیگر از پرسنل امنیتی “گیر کردم در همان اتاق” که در آن شبه نظامیان پنهان شده بودند” در طول روبرو می شوند. “ما از دست داده اند و با این تیم از سه ساعت گفت:” یک مقام ارشد ارتش در سرینگر. “این عملیات در جریان است.”

پیش از آن در روز دو شبه نظامیان کشته شدند, در ترور شد در جنوب کشمیر را پولوما. به گفته مقامات پلیس دو شبه نظامیان کشته شدند, در طول یک برخورد در Dangerpora منطقه است.

به گفته پلیس یک کمربند و عملیات جستجو آغاز شد در صبح روز شنبه بر اساس ورودی از حضور شبه نظامیان در این منطقه است. در طول جستجو در عملیات شبه نظامیان ناشناس به نیروهای امنیتی راه اندازی یک جنگ با تفنگ یا تپانچه, مقامات گفت.

“در متعاقب آن روبرو می شوند و دو تروریست کشته شدند. شناسایی کشته شدن تروریست ها است که مسلم و قطعی نیست. طبی-تشریفات قانونی از کشته شدن تروریست ها در حال تکمیل” یک JK یک سخنگوی پلیس گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>