‘کاشی صفحه نمایش از امید و شور و شوق در میان Covid-19 بحران الهام بخش است’: ساعت مودی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی در روز پنج شنبه مورد ستایش قرار داد و مردم از او در مجلس حوزه بنارس میان Covid-19 بحران و گفت که صفحه نمایش از شور و شوق و امید توسط مردم خود را الهام بخش است.

“من با الهام از همه شما برای کار بیشتر. من به دنبال نعمت خود را” ساعت مودی گفت: طی تعامل با نمایندگان مختلف از بنارس مبتنی بر غیر دولتی سازمانهای (Ngo) امروز. این نمایندگان ارائه جیره کیت و مواد غذایی بسته به مردم در میان coronavirus ناشی مستند. ساعت مودی با حضور در این مراسم از طریق ویدئو کنفرانس.

“کاشی پر از امید و شور و شوق در میان این بحران” نخست وزیر گفت: گسترش ولنتاین در میان مقدس و فرخنده ماه از saavan.

“Coronavirus ما هیچ چیز در مقابل از کاشی در این شهرستان به سرعت به جهان است,” او گفت:.

همچنین بخوانید: نزدیک به 25000 جدید Covid-19 موارد اضافه شده در 24 ساعت در هند شمارش soars گذشته 7.67 لاخ-خوانده شده را علامت

نخست وزیر گفت که در بسیاری از مراحل گرفته شده اند و در حال گرفته به نفع مردم بنارس و بومی خود تجارت است. “با پشتیبانی مناسب بنارس میتواند به عنوان یک پیشرو در صادرات hub. آن را می شود به عنوان مثال در ساخت هند متکی به خود (Atmanirbhar),” او گفت:.

نخست وزیر هند مورد ستایش قرار داد ‘کرونا رزمندگان و گفت که در چنین شرایطی “رو به جلو در آینده به طور داوطلبانه در یک شکل جدید از خدمات”. ساعت مودی تأکید بر اهمیت اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک برای مقابله با کروناویروس بحران است. “ما نیاز به تغییر راه ما, هم, تف در بعد از جویدن Benarsi پان نیاز به رفتن” نخست وزیر اشاره کرد.

در طول این رویداد بعد از ظهر بود و در جریان مراحل مختلف و اقدامات انجام شده توسط سازمان های غیر دولتی در بنارس در مبارزه با Covid-19 و تلاش های امدادی انجام شده است.

انتشار توسط دفتر نخست وزیر اعلام کرده بود که ساکنان بنارس – ساعت مودی مجلس حوزه و اعضای سازمانهای اجتماعی از منطقه از طریق تلاش های خود را به عنوان به خوبی به عنوان با ارائه کمک به دولت های منطقه اطمینان می داد که موقع غذا شد و در دسترس برای همه در نیاز.

“بیش از 100 سازمان در بنارس توزیع تقریبا 20 lakh مواد غذایی بسته و 2 لاخ خشک جیره کیت از طریق مواد غذایی همراه از منطقه دولت از طریق فردی تلاش های” آزادی اعلام کرد.

علاوه بر این, این سازمان نیز ابزاری در توزیع ماسک های عفونی شده اند و مفتخر به عنوان “تاج رزمندگان’ توسط دولت های منطقه است.

(با ورودی از آنی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>