Kartarpur راهرو سخنان: Punjab Oppn مختل خانه DGP سر به رول

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Aman سینگ Chhina | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 24 فوریه سال 2020 8:15:25 pm

Dinkar Gupta, Kartarpur corridor, chandigarh news, punjab news, indian express news در بیان ایده برنامه مبادله در جمعه گوپتا گفت: “Kartarpur ارائه می دهد یک پتانسیل است که شما ارسال و کسی در صبح به طور عادی اختتامیه جشنواره صنعت چاپ و شب او می آید و به عنوان یک روت تروریستی در واقع.” (عکس)

جنجال که فوران بیش از پنجاب DGP Dinkar Gupta اظهارات چالش امنیتی مطرح شده توسط Kartarpur راهرو هایش تا دوشنبه به عنوان مخالف AAP و غمگین-BJP اعضای متوقف شده و اقدامات در حال انجام بودجه جلسه Vidhan Sabha خواستار آن است که وزیر سروان Amarinder سینگ بلافاصله اخراج دولت رئیس پلیس.

احزاب مخالف نیز هدف قرار مواد غذایی و لوازم وزیر Bharat Bhushan Ashu بیش از اتهاماتی که به او شده بود دست در دستکش با Khalistani داعش در اوایل 1990s. Ashu اتهامات را رد کرده است.

دومین روز از جلسه دیدم دو adjournments از 30 دقیقه در هر یک از 15 دقیقه. در پایان روز نشسته بلندگو رعنا KP سینگ به نام همه اعتراض مخالفان MLAs به جز دو BJP, اعضای, برای, داشتن با دستکاری سخنرانان از خانه خبرنگاران. اما قبل از آنها می تواند گرفته شده توسط مارشال خانه شد موکول برای روز.

زودتر فریاد شعار علیه DGP و حمل پلاکارد ، MLAs اجازه نداد سوال این ساعت به ادامه بی وقفه. سخنران درخواست MLAs به سر کرسی های خود را بارها و بارها اما آنها حاضر به خرد شدن.

قبلا صحبت از صندلی خود را رهبر اپوزیسیون Harpal سینگ چیمه گفت: “با چه پارامتر دارای DGP تصمیم گرفت که افرادی که رفتن به دیدار Kartarpur صاحب دوباره به تروریست ها ؟ بسیاری از MLAs وزرا و دیوانسالاران رفته اند وجود دارد و برگشتم. باید همه ما تبدیل به تروریست ها ؟ دولت پنجاب باید او را رد کند. سخنان خود بخشی از توطئه بزرگتر”.

پاسخ به یک سوال در طول این ایده ارز گفت و گو در هند اکسپرس در Panchkula جمعه DGP اشاره کرده بود که Kartarpur راهرو مطرح “یک چالش امنیتی از تروریسم” از نقطه نظر. “Kartarpur ارائه می دهد یک پتانسیل است که شما ارسال و کسی در صبح به طور عادی اختتامیه جشنواره صنعت چاپ و شب او می آید و به عنوان روت تروریستی در واقع. شما وجود دارد برای شش ساعت شما را می توان به یک جرقه محدوده شما آموزش داده شود می تواند به ایجاد یک بمب دست ساز”. او افزود که برخی از عناصر مستقر در پاکستان شد “تلاش برای خواستگاری زائران و پیشنهادهای به آنها”.

به عنوان بحث فوران بیش از سخنان خود گوپتا یک روز بعد گفت که او تا به حال تنها “قرمز-پرچم آشکار بالقوه برای سوء استفاده توسط عناصر بدنام خود را برای خصومت نسبت به هند و تلاش خود را برای بهره برداری از هر فرصتی حتی مومن ترین یکی به برهم زدن صلح و هماهنگی جمعی”. در روز شنبه گفت: “بیان “صادقانه پشیمانی” اگر هر گونه سخن گفتن ساخته شده توسط او سهوا باعث هر گونه صدمه به مردم از دولت است. “من فقط می خواهید برای اطمینان از امن و صلح آمیز محیط زیست در پنجاب لازم برای هر شهروند به رشد و رونق,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

این توضیحات اما به نظر نمی رسد تا به حال هیچ تاثیری بر روی احزاب مخالف.

محکوم کردن سخنان رهبر غمگین قانونی در مجلس Sharanjit سینگ Dhillon گفت: “کل سیک اخوان المسلمین در سراسر جهان در حال تماشای. او خواسته شده است به این بیانیه”.

سخنران خواست احزاب مخالف اجازه دهید به خانه تابع و در انتظار یک بیانیه از فردا سانتی متر. “رهبر از خانه است و نه امروز. او دسته اصلی گروه. من را بخواهید او را به ایجاد یک بیانیه و فردا. شما اجازه دهید خانه تابع” او گفت:.

سخنران موافق نیست پیشنهاد شده توسط AAP عضو Kanwar Sandhu که کسی از دولت باید به ایجاد یک بیانیه به شکستن logjam در خانه. Sandhu خواست که وزیر امور پارلمانی Brahm Mohindra می تواند بیانیه ای اما سخنران نیست تن دادن به درخواست است.

این پین های شل نیز مطرح اتهامات ساخته شده در برابر Ashu توسط معلق DSP در Ludhiana. “عدم محاکمه Ashu در مورد چند و میر ناشی از یک حمله تروریستی در گور مندی در Ludhiana نمی توان نادیده گرفت. او در مواجهه موارد زیر تروریست و مخل فعالیت (پیشگیری) عمل (TADA),” چیمه گفت.

معلق DSP Balwinder سینگ Sekhon روز یکشنبه تا به حال raked تا 28 ساله مورد گفت که Ashu تا به حال اعتراف به پناه دادن به دو Khalistani داعش و توطئه برای قتل خود دایی.

در ضمن یک عدم هماهنگی قابل مشاهده بود میان کنگره صفوف به عنوان گرم درگیری صورت گرفت بین حزب حاکم قانونگذاران Kulbir سینگ زیرا و رعنا Gurjit سینگ در طول یک adjournment, بیش از عدم پاسخ به Akali MLAs ساخت طعنه در کنگره رهبری است. زندان های وزیر Sukhjinder سینگ Randhawa نیز دیده می شود سرزنش کردن همکار خود را MLAs برای مصرف در Akalis.

پس از آن کنگره MLAs بیش از حد زمان در صفوف مخالفان و نمایش عکس از ارشد Akali رهبر Bikram Singh Majithia در این شرکت از انور Masih سابق غمگین عضو از خانهاش یک کش بزرگ هروئین بازیافت شد به تازگی در امریتسار.

زودتر قبل از اینکه جلسه شروع مخالفان به تظاهرات علیه DGP و Ashu. غمگین MLAs انجام پلاکارد و گفت: “من رفتم به Kartarpur صاحب است. من تروریست نیست”.

“ما می خواهیم بدانیم چرا سانتی متر Amarinder سینگ و پنجاب کنگره رئیس Sunil Jakhar هستند و مادر در حال حاضر بیش از DGP بیانیه ای را… که (DGP) بود دستچین توسط کنگره است. ما می خواهیم به دنبال پاسخ از آنها” Majithia گفت.

LoP چیمه گفت: “ما می خواهیم از Amarinder سینگ به اخراج DGP برای او بسیار زمینه صادر کند بیانیه و او نیز باید رزرو شده و به زندان فرستاده می شود”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>