Kartarpur راهرو یک چالش امنیتی می گوید: Punjab DGP

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده: فوریه 22, 2020 2:08:01 am

پنجاب DGP Dinkar گوپتا در Panchkula جمعه. (اکسپرس عکس Jaipal سینگ)

طرح سوال در بیش پاکستان قصد در موافقت با پرتاب باز کردن Kartarpur راهرو, Punjab DGP Dinkar گوپتا در روز جمعه گفت: بدون روادید عبور پاک برای زائران سیک بود “یک چالش امنیتی از تروریسم از دیدگاه”.

این ادعا که وجود دارد دلیل راهرو بود و باز نمی sKartarpur, Kartarpur راهرو پاکستان Panchkula, Punjab DGP Dinkar Gupta, Punjab DGP, هندی, Expresso کنون گوپتا گفت: برخی از عناصر مستقر در کشور همسایه بودند “تلاش برای خواستگاری زائران و پیشنهادهای”.

“Kartarpur ارائه می دهد یک پتانسیل است که شما ارسال و کسی در صبح به طور عادی اختتامیه جشنواره صنعت چاپ و شب او می آید و یک روت تروریستی است. شما وجود دارد برای شش ساعت شما را می توان به یک جرقه محدوده شما آموزش داده شود می تواند به ایجاد یک بمب دست ساز” گوپتا گفت.

او صحبت کردن در هند اکسپرس ایده ارز در Panchkula.

راهرو اتصال دیره بابا ناناک در پنجاب Gurdaspur منطقه به Gurdwara Darbar صاحب در پاکستان Kartarpur نهایی محل استراحت Guru Nanak Dev شد باز پرتاب در نوامبر 9, سه روز پیش از 550th و سالروز میلاد بنیانگذار آیین سیک.

نخست وزیر نارندرا افتتاح هند بخشی از راهرو در حالی که همتای عمران خان افتتاح بخش در پاکستان ،

“این یک نگرانی بزرگ… است که چرا آن را باز نمی شود برای این همه سال. من در اداره اطلاعات به مدت هشت سال… احساس بود که آن را (راهرو) خواهد بود یک چالش امنیتی. اما پس از آن به عنوان جامعه می خواستم آن خارج می خواست آن را تصمیم بر آن شد که چرا نمی تواند این رویا بود متوجه شدم. بنابراین همه کسانی که نگرانی های امنیتی قرار داده بودند در backburner” این DGP گفت.

گوپتا گفت که او در دهلی نو در هفته گذشته برای یک جلسه طوفان مغزی.

“آنها (پاکستان مستقر در سازمان) باید در حال حاضر تلاش برای پیدا کردن پتانسیل (مردم برای افراط گرایی). افرادی که در حال رفتن وجود دارد و آنها در تلاش هستند به خواستگاری آنها پیشنهادهای. ما نیز در مورد گوشی های که در حال رفتن وجود دارد. پیش از این ترافیک به پاکستان بود و تنها چند jathas در Baisakhi و gurpurab. (در حال حاضر) را بلند اعداد بزرگ است. این است که پتانسیل عظیمی. پس این یک چالش امنیتی” گوپتا اضافه شده پاسخ به یک پرس و جو در مورد اینکه آیا پاکستان را برای انجام دور با پاسپورت همراه با رفراندوم سال 2020 مطرح شده یک چالش امنیتی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>