Karni محدوده برای باز کردن برای هند در بازی های المپیک توکیو-محدود بورس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند هسته ای گروه بورس آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو می توانید به آموزش در دکتر Karni سینگ محدوده عکسبرداری با ورزش اقتدار هند (SAI) تصمیم گیری برای باز کردن دولت از هنر تسهیلات در روز سه شنبه. این امر می تواند یک تسکین بزرگ برای بورس که روت خیلی از این مستند آغاز شد و در اواخر ماه مارس است. Air rifle بورس هنوز به آموزش در خانه و یا محلی امکانات اما 25 متر تپانچه و تفنگ 50 متر بورس قادر به آموزش با توجه به کمبود محدوده اجازه می دهد که اسلحه گرم تیراندازی.

هندی, اکشن, برنده 15 سهمیه مکان برای توکیو و بسیاری از آنها قطار در Karni سینگ محدوده. بورس باید اجاره مسکن در این نزدیکی هست. برخی به خانه بازگشته بود پس از آزمایش انتخاب درست قبل از این مستند. تیراندازی فدراسیون نام یک گروه اصلی از 34 بورس از جمله سهمیه-محل برندگان, برای بازی های المپیک آماده است.

SAI گفت: در مرحله اول تسهیلات خواهد بود باز تنها برای کسانی که احتمال ابتلا به آن را به بازی های المپیک و بخشی از هسته اصلی تیم ملی. “همه اقدامات احتیاطی طبق دستورالعمل صادر شده توسط دولت و سای SOP خواهد بود به شدت رعایت در این محدوده به ارائه یک محیط امن, آموزش محیط زیست به بورس و حفظ اجتماعی-فاصله هنجارهای برای جلوگیری از هر گونه انتقال ویروس” آن را گفت.

“بورس را به کتاب آموزش آنلاین اسلات برای جلوگیری از ازدحام در محدوده. وجود خواهد داشت تنها نقطه ورود به محدوده با پایبندی به حرارتی غربالگری طبق گذاشته روش. بورس نیز نیاز به دانلود Aarogya Setu وضعیت است که می توان در ورود به دروازه ،

طبق آموزش SOP بورس باید قطار تنها در متناوب خطوط. بدون تجهیزات های اجازه خواهد داشت و تیر اندازی ایستگاه باید sanitised قبل و بعد از استفاده از.

Sanjeev راجپوت است که مناقصه برای رقابت در سومین المپیک برطرف شد. “این یک حرکت خوش آمدید. من درخواست مقامات روزمره زمانی که محدوده باز خواهد شد چرا که این اولین بار در زندگی حرفه ای من از سال 2001 که من دور از تفنگ نیست—اخراج یک شات تنها در چنین مدت زمان طولانی” چاشنی تیرانداز گفت.

“من شده اند در تماس با برخی از بورس های که واجد شرایط اند و آنها باید شروع به آموزش در اروپا, صربستان کرواسی. من از دست دادن زمان به دلیل هنگامی که ما شروع به آن را به زمان برای تنظیم و پیدا کردن ریتم است.”

Air rifle جهان شماره 1 Divyansh Panwar بود که آموزش در خانه اش نزدیک به محدوده مشتاق شد به خیس خوردن در تجربه دوباره. “هنگامی که شما قطار در محدوده این احساس بسیار متفاوت است. من قادر خواهد بود به لحاظ ذهنی آماده سازی برای بازی های المپیک با شروع تمرینات. من شروع به رفتن به محدوده هنگامی که ما دریافت, دستورالعمل,” او گفت:.

Panwar مربی دیپاک Dubey است که متصل به طیف وسیعی گفت: تمام اقدامات احتیاطی سلامت گرفته شده است. “محدوده در حال آماده sanitised و ممکن است هر پروتکل های ایمنی در محل قرار داده گفت:” Dubey همچنین هند مربی.

جوان مانو Bhaker شده است تمرین تیراندازی 10 متر در محدوده خانه در ژججر اما او قادر به قطار در 25m ورزشی هفت تیر. “این یک گام بزرگ. هیچ محدوده در هاریانا (به قطار در 25m) و برای که من را مجبور به بازدید از Karni سینگ محدوده. من باید برای بررسی وضعیت در هاریانا-دهلی مرز; اگر همه چیز خوب است من به زودی شروع به عادی آموزش,” او گفت:.

Anish Bhanwala که قرار است به هند 16 سهمیه در, آتش سریع, دارای مسکن اجاره ای در نزدیکی محدوده اما نه در عجله بسر می رسانید. “من در خانه من در کرنال و آموزش در 10 متر و برگزاری تمرین برای 25m. من منتظر وضعیت کمی بهتر در دهلی نو و اردوگاه برای شروع قبل از من (تصمیم) بپیوندید.”

ملی کمپ

National Rifle Association of India (NRAI) را انتخاب گروه اصلی است اما در عین حال به تصمیم گیری در شروع ملی کمپ برای نخبگان بورس. با ورزش وزارت د-به رسمیت شناختن ملی کارکنان فدراسیون های ورزشی در دهلی بالا دستور دادگاه و ملی هر اردوگاه را باید سازماندهی شده توسط سای. NRAI به نام جلسه در تاریخ 15 ژوئیه به یک تصمیم. “در حال حاضر که Karni سینگ محدوده در دسترس است ما به وضوح بیشتر. این اولین گام” NRAI دبیر Rajeev Bhatia گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>