Karnataka: تومکور مرگ رمز و راز حل قربانی ترسیم به دهلی رویداد

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بنگلور | منتشر شده در مارس 1, 2020 1:49:37 am

Coronavirus, India Lockdown, coronavirus india, coronavirus india update, karnataka man death coronavirus, nizamuddin markaz delhi, karnataka man covid 19 death, karnataka coronavirus cases, karnataka man coronavirus دو پلیس با پوشیدن coronavirus با مضمون کلاه در طول یک برنامه آگاهی در بنگلور. (PTI)

یک رمز و راز در اطراف منبع COVID-19 عفونت که به کشته شدن یک زن 60 ساله در سیرا شهر کارناتاکا را تومکور منطقه حل شده است با وزارت بهداشت دولت ascertaining که او با حضور Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو در ماه مارس است.

این مرد تا به حال هیچ سفر خارجی تاریخ است.

“ما racking مغز ما به منبع عفونت است. ما در حال حاضر متصل به مشارکت در این رویداد مذهبی در دهلی نو گفت:” یک مقام ارشد دکتر درگیر در تماس با ردیابی توسط دولت در بخش بهداشت و درمان.

کارناتاکا وزیر بهداشت B Sriramulu تایید در یک صدای جیر جیر که این روز را در تومکور مرد با حضور Tablighi مرکز در Nizamuddin.

به عنوان بسیاری از 10 نفر شرکت کننده در جماعت فوت کرده اند تا کنون. پس از کشف که 60 سال از درگذشت مردی که در تومکور در مارس 27 آلوده شد در این مراسم مقامات بهداشت و درمان در کارناتاکا قرار داده شده اند در قرنطینه 78 افراد مرتبط Tablighi Jamaat.

“ما لازم نیست که اطلاعات خاص در آن روز آنها حضور داشتند. آنها شده اند خانه قرنطینه و در حال حاضر نقل مکان کرد و به دولت قرنطینه امکانات” کارناتاکا وزیر بهداشت Jawaid اختر گفت. “ما مطمئن هستیم که اگر تمام 78 قرنطینه افراد شرکت کننده در جماعت در دهلی اما همه آنها از Tablighi Jamaat اساسا و بسیاری از اختلاط اتفاق افتاده است.”

پلیس گفت که در میان Tablighi Jamaat اعضای قرنطینه در کارناتاکا 50 اتباع خارجی — 19 از قرقیزستان 20 از اندونزی چهار از آفریقای جنوبی سه از گامبیا و هر یک از ایالات متحده, انگلستان, فرانسه و کنیا است. پلیس گفته اند به عنوان بسیاری از 300 نفر از کارناتاکا مرتبط Tablighi Jamaat در این رویداد شرکت کردند در دهلی نو و تلاش برای قرار دادن هر یک از آنها را در قرنطینه.

به گفته مقامات بیش از 60 سال از تومکور سوار Kongu اکسپرس در دهلی نو در تاریخ 11 مارس و به Yeshwantpur در مارس 14. از وجود او در زمان یک اتوبوس به سیرا گفت: مقامات. او 13 ساله پسر آزمایش مثبت برای COVID-19 روز شنبه, مقامات گفت.

مقامات بهداشتی را بر نام مسافر که سوار قطار 11 برای تماس با خط تلفن.

تا کنون سه نفر فوت کرده اند با توجه به COVID-19 در کارناتاکا. سیزده تازه موارد گزارش شده در کشور در روز سه شنبه با در نظر گرفتن مجموع به تعداد 101.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر