توسط: اکسپرس سرویس خبری | بنگلور | منتشر شده در تاریخ: 16 فوریه سال 2020 5:44:05 am

Narcotics Control Bureau, drugs business, drugs business Delhi, Delhi drugs business, Delhi news, city news, Indian Express پلیس باید رزرو مورد تحت IPC بخش از 124 (فتنه), 153(یک) و 153(b) برای اخلال در هماهنگی جمعی. (بازنمودی تصویر)

سه کشمیری دانش آموزان از KLE موسسه فناوری در Hubbali منطقه کارناتاکا دستگیر شدند در روز شنبه توسط پلیس در یک مورد از آنها ثبت شده و بر اساس یک شکایت ثبت شده توسط کالج مقامات بیش از یک ویدئو که دانش آموزان را در رسانه های اجتماعی که در آن آنها به نظر می رسید به آواز خواندن همراه با آهنگ با عبارت “زنده باد پاکستان” گفته بازی در پس زمینه.

این تصویری بود که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در روز جمعه منجر به Bajrang دال فعالان نزدیک شدن به کالج است که بخشی از یک زنجیره ای در شمال کارناتاکا متعلق به یک BJP سیاستمدار و به دنبال اقدام پلیس در برابر دانش آموزان است.

دو نفر از دانش آموزان در سال اول دوره های مهندسی; سوم سال دوم دانشگاه, مقامات گفت. “

“آنها جمع آوری شده در اتاق خود را (ظاهرا) ثبت pro-پاکستان تصویری. به نظر می رسید برای انجام شده است به مناسبت گذشت یک سال از پولوما حمله. ما احضار دانشجويان پس از ما یاد گرفته در مورد فیلم” کالج اصلی Basavaraj Anami گفت.

Hubbali کمیسر پلیس R Dileep گفت: یک مورد ثبت شده بود در بخش 124A برای فتنه و بخش 153A IPC (ترویج عدم دشمنی و یا احساس نفرت بین گروه های مختلف بر اساس دین و نژاد و زبان و غیره). دانشجويان بازداشت شده Gokul جاده پلیس به زودی به عنوان ماده آورده بود به خود او گفت:.”

“آنها یک عکاسی از خود ویدیو و قرار دادن آن در واتساپ جایی که آنها شنیده گفت: “زنده باد پاکستان’. به عنوان به زودی به عنوان ما می دانیم در مورد آن دانشجويان بازداشت شدند و یک مورد ثبت شده بود. تحقیقات بر روی” Dileep گفت.

اعضای محلی Hindutva گروه گفته اند که این دانش آموزان بودند که به آواز خواندن همراه به آهنگ همراه با ارتش پاکستان است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im