کارناتاکا وزیر می خواهد قانون به ساقه کسانی که صحبت بد از هند’

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

روز پس از یک زن جوان در بنگلور دستگیر شد و سیلی با اتهام اغتشاش و برای بالا بردن شعار زنده باد پاکستان در یک ضد شهروندی اصلاح قانون تظاهرات در بنگلور, Karnataka است وزیر کشاورزی B C Patil به نام ” قانون “شلیک در نگاه” کسانی که صحبت بد هند و یا افزایش pro-پاکستان شعار.

“در نظر من وجود دارد این است که نیاز به یک قانون است که به ارمغان آورد در هند – شلیک در نگاه قانون به ارمغان آورد در هند برای کسانی که صحبت بد هند و یا افزایش pro-پاکستان شعار. آن است که بسیار مورد نیاز” Patil بیان شد که توسط ANI.

Patil گفت که درخواست نخست وزیر نارندرا مودی “را در سختی قانون برای مقابله با خائن.”

“آنها در حال لذت بردن از آب و غذا و هوا از هند است. چرا باید آنها را در اینجا اگر آنها افزایش ‘زنده باد پاکستان’ شعار? در چین مردم می ترسند به صحبت علیه کشور خود. من درخواست PM مودی را در سختی قانون برای مقابله با خائن” Patil گفت.

بسیاری از BJP رهبران را متهم به ضد کا معترضان بودن خائن. در این کمپین برای دهلی مجمع انتخابات اخیرا اتحادیه وزیر Anurag Thakur بود با یک سیلی بان توسط کمیسیون انتخابات پس از او egged یک جمعیت در یک تجمع به شعار ‘شلیک traitiors’. بیش از دو ماه گذشته پلیس در سراسر کشور باید سیلی از اتهام اغتشاش در برابر بسیاری از آنتی کا معترضان.

مجازات زیر بخش 124A از قانون مجازات اسلامی است که معاملات با فتنه محدوده از حبس تا سه سال به عمر که خوب ممکن است اضافه شده است. یک فرد متهم تحت این قانون نیز محروم از یک شغل دولتی.

فعالان حقوق زن می گویند انگلیسی ها عصر قانون استفاده شده است به سرکوب مخالفان در این کشور به خصوص در برابر به حاشیه رانده جوامع و اقلیت ها ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>