کارناتاکا وزیر صنایع به سر کار اتخاذ ‘bold اصلاحات’

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کارناتاکا صنایع وزیر Jagadish Shettar در گفت و کاپیتان صنعت که زمان Covid-19 وضعیت طبیعی جدید و از آنها خواست تا برای از سرگیری عملیات کامل پس از در نظر گرفتن اقدامات کافی.

بسیاری از فعالیت های صنعتی را به یک juddering توقف پس از مارس 24 زمانی که اولین مستند در محل قرار داده شد. در حالی که شده است وجود دارد جزئی دوباره باز به خصوص پس از مارس 4, full فعالیت هستند و در عین حال به سر.

تصریح می کند که فعالیت های اقتصادی باید از سر گرفته Shettar گفت که تومان 20 lakh کرور بسته محرک اقتصادی اعلام شده توسط مرکز را کمک به احیای صنعت رشد.

“ما نیاز به نشان دادن انعطاف پذیری و اتخاذ پررنگ اصلاحات را در این کشور تولید جهانی hub” گفت: Shettar پرداختن به رهبران صنعت.

کارناتاکا صنایع بخش اصلی, منشی, Gaurav Gupta همچنین گفت که دولت متعهد شد برای کمک به بخش صنعت عقب بر گردیم روی پای خود از جمله تشویق کارگران مهاجر به بازگشت و پیوستن به کار می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>