کارناتاکا سانتی متر BS Yediyurappa دختر تست مثبت برای Covid-19

توسط skip prince یکی از کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa را دختران دارای آزمایش مثبت برای بیماری کروناویروس یک روز پس از رهبر ارشد بی جی پی گفت او قرارداد Covid-19.

Yediyurappa دختر پذیرفته شده است به Manipal بیمارستان در پایتخت ایالت بنگلور. این Bharatiya Janata رهبر حزب نیز در همان بیمارستان. Skip prince در بیمارستان مجموعه بعدی که از پدرش و نظارت خود را درمان.

77-در سال Yediyurappa گفته بود در توییتر که او تا به حال آزمایش مثبت برای بیماری های ویروسی.

“من باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس. در حالی که من خوب هستم و بودن در بیمارستان بستری به عنوان یک اقدام احتیاطی در توصیه پزشکان است. من درخواست کسانی که آمده اند در تماس با من به تازگی به عنوان ناظر و ورزش خود قرنطینه” Yediyurappa توییتی.

Manipal بیمارستان با توجه به آنی گفت: Yediyurappa پایدار است و نظارت از نزدیک توسط پزشکان است.

“کارناتاکا سانتی متر BS Yediyurappa شده است بستری در بیمارستان برای مشاهده. او به خوبی در حال انجام است و بالینی پایدار خواهد شد و نظارت از نزدیک توسط تیم ما” به Manipal بیمارستان گفت.

Yediyurappa دومین وزیر در هند آلوده توسط Sars-Cov-2 باعث می شود که بیماری کروناویروس. Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan اعلام کرد در جولای 25, او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

Yediyurappa اعلام در رسانه های اجتماعی پلت فرم نیز ساعت پس از اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه گفت که او هم تا به حال آزمایش مثبت است. تامیل نادو فرماندار Banwarilal Purohit همچنین آزمایش مثبت در روز یکشنبه.

کارناتاکا گزارش کرده است 134,819 Covid-19 موارد از جمله 74,590 فعال موارد و 57,725 ترخيص بيماران. دولت نیز دیده می شود 2,496 مرگ و میر تا کنون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید