توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 8 سال 2020 10:39:30 pm

BJP Muslim women, Muslim women voters, delhi Muslim women voters, delhi muslim voters, kaagaz nahi dikhayenge, Karnataka bjp, indian express BJP را کارناتاکا واحد توییتی تصویری از زنان در burqas نمایش رای دهندگان شناسه به عنوان آنها ایستادن در یک صف در خارج از دهلی نظرسنجی غرفه. (عکس: Screengrab/توییتر @BJP4Karnataka)

به دهلی رفت و به پای صندوق های رای در روز شنبه که در آن ثبت مشارکت بیش از 60 درصد BJP کارناتاکا مشترک یک تصویری از زنان مسلمان رای دهندگان ایستاده در یک نظرسنجی غرفه به بازیگران خود را حق رای دادن.

در کارناتاکا BJP زیر نویس این ویدئو با یک اثر خفیفی از رنگ از طعنه گفت: “Kaagaz ناهی Dikhayenge همهمه” — یک شعار است که ظهور و محبوبیت به دست اورد در طول anti-تابعیت متمم قانون (CAA) تظاهرات. “Kaagaz” آمده است به معنی اسناد که ایجاد هویت است.

“حفظ اسناد و مدارک امن, شما نیاز به آنها را نشان می دهد دوباره در طول NPR ورزش” صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

همیشه از ستیز تابعیت قانون تصویب شد در مجلس دهلی نو شاهد تظاهرات متعدد در برابر قانون در اسلام-مناطق تحت سلطه. در شاهین باغ, زنان گرفته اند منجر شود در تظاهرات علیه کا, باعث مشابه sit-ins توسط زنان در سراسر کشور است.

به عنوان اعتراض به کا, NPR ملی و ثبت نام از شهروندان (NRC) به شدت مردم برش در سراسر دین و حرفه ای باید به تصویب شعار ‘Kaagaz Nahin Dikhayenge’ که ترجمه را به “ما نمی خواهد نشان می دهد ما مقالات”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im