Kar Seva crowdfunding در VHP طرح برای رم معبد ساخت و ساز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Vishwa هندو Parishad (VHP) در روز جمعه تصمیم به مشارکت مردم با ساخت و ساز از Ram معبد در اوتار پرادش ایودیا با سازماندهی Kar Seva مانند یک انجام شده در سال 1992 و شروع crowdfunding.

حدود 27 VHP رهبران مونتاژ در Karsevakpuram در ایودیا برای جلسه که در طی آن چند تصمیم گیری های مهم مرتبط با رم معبد گرفته شد. Champat Rai, the VHP ملی معاون رئیس جمهور و همچنین دبیر کل سری رم Janmabhoomi Tirath Kshetra اعتماد نیز در جلسه حضور داشتند.

“در این جلسه تصمیم بر آن شد برای اتصال هندوها با ساخت و ساز رم Mandir. پس از شور و مشورت بسیار تصمیم بر آن شد که تنها راه برای اطمینان از این بود که با انجام کار Seva” یک رهبر VHP حاضر در جلسه گفت:.

“ما در حال انتظار برای دستورات از پرستاران برای شروع کار Seva برای ساخت و ساز از Ram Mandir” Ambrish این VHP منطقه ای سازمان, منشی, گفت:.

رهبران تصمیم گرفت که مراحل انجام خواهد شد پس از Bhumi Pujan در رم Janmabhoomi. اما آنها گفتند: Kar Seva را تنها انجام می شود که این بیماری همه گیر کوروناویروس فروکش.

یکی دیگر از مهم تصمیم گرفته شده در جلسه بود که انجام crowdfunding برای ساخت معبد.

“وجود دارد هیچ کمبود بودجه برای ساخت و ساز از Ram Mandir. اما ما می خواهیم برای اطمینان از مشارکت همه هندوها در ساخت و ساز از Ram Mandir. ما از شما خواهد خواست برای 10 تومان کمک مالی از هر فرد” Rai گفت.

معبد رهبران تصمیم می تواند ساخته شده با توجه به مدل های موجود که مورد تایید VHP در معبد جنبش در 1990s.

برخی از پرستاران بوده است خواستار تغییرات در مدل های موجود.

پیشنهادات و انتقادات توسط برخی از پرستاران به استفاده از سنگ مرمر از Udaipur و مکرنا در راجستان برای معبد ساخت و ساز به جای حک شده سنگ های دروغ گفتن در روپیه Ramjanmabhoomi Nyas Karyashala در ایودیا نیز رد کرد.

Vinayak رائو Deshpande, VHP را سازمانی دبیر و دینش که با استفاده از یک نام و نام خانوادگی عضو کمیته مدیریت نیز حضور داشتند در این جلسه در میان دیگران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>