Kante آسیب طول می کشد براق چلسی برنده

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک مصدومیت همسترینگ برای N’Golo Kante در زمان برخی از براق کردن چلسی چشمگیر 3-0 برنده بیش از واتفورد روز شنبه. Kante برداشت مصدومیت در نیمه دوم در استمفورد بریج — بالقوه رابطه جنسی در چلسی نبرد به مهر و موم بالا-چهار پایان در لیگ برتر است. این وسایل در حال چلسی با کریستال پالاس شفیلد یونایتد و نوریچ سیتی در سه بعدی لیگ وسایل قبل از منچستر یونایتد در جام حذفی.

“او یک مصدومیت همسترینگ بنابراین ما را ببینید که چگونه است که می رود,” چلسی مدیر فرانک لمپارد گفت: از هافبک.

“امیدوارم آن را بیش از حد بد نیست اما آن را با خاک می آید از این تنگ راه اندازی مجدد و اجرا بازی ها.

“عدم پیش فصل و ما باید به تکیه بر تیم ملی. وجود خواهد داشت که بازیکنان می آیند و می توانید برای ما به عنوان به خوبی. اما این همان است که برای همه است.”

پس از 3-2 شکست وستهام در اواسط هفته, Lampard ستایش راه تیم او در پاسخ با اهداف از آرسنال, Willian و راس بارکلی آب بندی نقاط.

“امروز وجود دارد کمی از فشار برای بازگشت به چهارم و ما تولید می شود بنابراین استفاده می شود که فشار-هر آنچه در راه آن به نظر می رسد — به دلیل آن را به سختی می شود تمام راه را از طریق” لمپارد گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>