کنپور شلیک: تا پلیس روایت های ترسناک از حمله شب

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک اوتار پرادش پرسنل پلیس بود که بخشی از این تیم است که در این حمله در بدنام جنایی Vikas Dubey ملک در کنپور را Bikaru روستا دارای روایت های ترسناک است که باز شدن در ساعات اولیه جمعه.

Kaushalendra Pratap ایستگاه خانه افسر Bithoor ایستگاه پلیس در اینجا روایت در جزئیات چگونه این تیم رفت و به کمین گذاشته شده توسط مخوف تاریخچه-sheeter که منجر به کشته شدن هشت پلیس.

“تیم ما در سمت چپ در حدود 12:30 am آن شب (مداخله شب از ماه جولای 2 و 3) برای انجام حمله در Vikas Dubey محل اقامت. ما پارک اتومبیل های ما در نزدیکی محل حمله و شروع به راه رفتن به سمت خانه اش” Pratap بازگو کرد.

“یک JCB در حال حاضر وجود دارد. به عنوان ما رفت و در اطراف JCB یکی یکی راه می رفت و نزدیک به خانه ما تیم هایش با گلوله. ما نمی تواند اهداف بودند که در یک نقطه بالاتر که ما و آنها می تواند ما را به وضوح,” او اضافه شده است.

شو گفت: تیم پلیس هرگز پیش بینی شده است که آنها می آیند چهره به چهره با یک “روبرو می شوند-مانند” وضعیت.

ادعا شده است که Vikas Dubey تا به حال یک تماس تلفنی هشدار به او در مورد پلیس پس از رسیدن به دستگیری او پس از آن Dubey و همدستان تخم این طرح به دام حزب یورش و شلیک گلوله در پرسنل پلیس.

Vikas Dubey است که متهم اصلی در کنپور برخورد مورد که در آن یک گروه از مهاجمان گفته افتتاح شد آتش سوزی در یک تیم پلیس که برای دستگیری او در ساعات اولیه جمعه. هشت پلیس کشته شدند در این حادثه. Daya شانکار Agnihotri همدست از Dubey دستگیر شد و در روز یکشنبه ادعا کرده است که Dubey دریافت کرده بود یک هشدار.

اظهار نظر بر Agnihotri ادعا بازرس کل پلیس کنپور Mohit Agarwal گفت: “ایستگاه خانه افسر (شو) از Chaubeypur ایستگاه پلیس در کنپور منطقه متوقف شده است برای فرار از نقطه در طول یک حمله به دستگیری Dubey. ما در حال بررسی نقش پلیس را از هر زاویه ممکن است.”

“همه کارگران از ایستگاه پلیس محلی تحت حوزه تحقیقات در مورد چگونه Vikas Dubey کردم اطلاعات در مورد جنبش پلیس. هر کس که گناهکار را متهم به قتل,” او اضافه شده است.

این اوتار پرادش پلیس تماس گرفته و پلیس هر دو مادها پرادش و راجستان. حتی پس از 65 ساعت تا پلیس و ATS هنوز کشف هر چیزی در مورد محل Dubey, منابع مطلع است.

دولت های منطقه بود و در روز شنبه تخریب خانه و تصاویری نشان داد خودرو و دیگر وسایل نقلیه در محل ساختمان مجتمع خرد شدن توسط ماشین آلات.

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath زودتر اعلام Rs 1 کرور هر سابق gratia برای خانواده های که پلیس کشته شدند در Bikaru ایجاد کرد روبرو می شوند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>