شاخص بهای مصرف کننده رهبر Kanhaiya کومار فرار شد در یک حمله در cavalcade توسط اراذل و اوباش در سوپول, 250 متر در شمال شرقی شهر پتنا در شب چهارشنبه, پلیس گفت:.

یک وسیله نقلیه در cavalcade سابق Jawaharlala نهرو دانشگاه (JNU) اتحادیه دانشجویان جمهور آسیب دیده بود و دو نفر از جمله راننده مجروح شدند در سنگ pelting.

پلیس گفت: کسانی که پشت این حمله که هنوز به شناسایی موفق به فرار از نقطه. کومار که قرار بود به سهرسا از Kishunpur ایستگاه پلیس در منطقه سوپول برای شرکت در “Jan گن مرد Yatra.”

به گفته پلیس این ولایت در حدود 5.30 pm نزدیکی Mallik Chowk تحت Sadar ایستگاه پلیس منطقه که Kanhaiya را cavalcade عبور از طریق chowk.

حامیان تابعیت متمم قانون (CAA) و ثبت ملی شهروندان (NRC) پاشیده جوهر بر روی اتومبیل خود و گروه دیگری حلیم سنگ در cavalcade آسیب رساندن دو وسیله نقلیه. شاهدان عینی گفت: سه نفر از جمله یک زن مجروح شدند در حادثه.

منطقه دادرس Mahendra کومار و سرپرست پلیس مسئول Sudhir کومار Podika با عجله به نقطه در جلسه در مورد این حادثه. SP گفت: یک راننده دچار آسیب سر در سنگ pelting.

با توجه به سوپول زیر بخشی افسر Kanhaiya برنامه برنامه ریزی شده بود در Nemnama ایجاد کرد تحت Kishunpur ایستگاه پلیس اما دولت حاضر به اعطای مجوز به دلیل مداوم معاینه.

در اوایل صبح در Jhanjharpur حامیان کا و NRC نشان داد پرچم های سیاه و شعار علیه Kanhaiya.

در فوریه 1, سابق JNU رهبر تا به حال فرار باریک هنگامی که یک گروه از miscreants حلیم سنگ در cavalcade در حالی که او در مسیر به چاپرا برای حضور در یک تجمع در مقابل کا در نزدیکی Chapra فرودگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im