کین نمرات دو بار به سنگ لستر در لیگ شانس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هری کین در زمان شمارش به 23 گل در این آسیب محدود فصل را با یک بند به عنوان تاتنهام ضرب و شتم لستر 3-0 در روز یکشنبه به منظور افزایش آن هفته بیستم لیگ برتر صلاحیت امیدوار است.

این یک آسیب رساندن به شکست برای برندان راجرز طرف. لستر باقی مانده در لیگ قهرمانان مکان — که در آن شده است از سپتامبر گذشته — اما می تواند جدا از چهارم نقطه توسط منچستر یونایتد قبل از مواجهه با Ole Gunnar Solskjaer سمت در فصل آخر یکشنبه آینده.

تاتنهام که نقل مکان کرد تا ششم جای گرفت و سرب در ششمین دقیقه با هدف راه اندازی توسط کین. Son Heung-min زد بر روی یک پاس از پرکار گلزن قبل از ارسال در یک شات است که منحرف شد در توسط جیمز جاستین.

سریع ضد حمله از یک لستر گوشه ای تولید تاتنهام دوم در دقیقه 37. لوکاس مورا در بازی هری کین که مشبک با کم پایان. کین را حتی بهتر در داخل سه دقیقه چفتی کردن به مورا را تصویب و برش در داخل قبل از پیچش یا حلقه زنی توپ را به گوشه ای دور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>