کین می تواند بازگشت برای اسپرز’ تاریخ و زمان آخرین دو بازی لیگ: مورینیو

کاپیتان تیم ملی انگلستان هری کین می تواند بازگشت از آسیب دیدگی در زمان برای نهایی دو بازی از لیگ برتر فصل تاتنهام مربی خوزه مورینیو گفت.

کین است که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی برای تعمیر یک پاره شده تاندون در همسترینگ رنج می برد در طول تاتنهام را شکست ساوتهمپتون در روز سال نو.

تاتنهام قبلا گفته بود آنها انتظار 26 ساله برای بازگشت به آموزش برخی از زمان در ماه آوریل با وجود گزارش های او می تواند کنار به مدت شش ماه.

اما وقتی پرسیده شد که اگر کین خواهد دوباره بازی این فصل مورینیو به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه است: “لستر بازی (9 مه). شاید ما نیاز داریم که بازی برای چیزی. شاید ما نیاز داریم که بازی برای چیزی.

“به چهارم به پنجم به ششم. شاید ما نیاز داریم که بازی برای چیزی و شاید او می تواند به ما کمک کند در این بازی. من امیدوارم.

“هیچ فشار او را نگه می دارد در رفتن وجود شکست. من فقط فکر می کنم که من احساس.

“بهتر است برای قرار دادن هر نوع انتظارات هر نوع فشار است. اجازه دهید آن را بروید و اجازه دهید را ببینید.”کین مبارزه برای به دست آوردن مناسب برای یورو 2020 است که به شدت سریع healer با ارسال یک ویدئو در توییتر در هفته گذشته از او کشش.

او پرواز به باهاما در این هفته برای روی لئامت دادن گرم-آب و آموزش در میان امیدوار است او می تواند به زودی.

بازگشت او برای لستر و کریستال پالاس مسابقات خواهد بود افزایش برای مورینیو به عنوان او تلاش می کند به رهبری تاتنهام به بالا چهار پایان و صلاحیت لیگ قهرمانان.

تاتنهام نیز به امید هنوز در لیگ قهرمانان و جام حذفی در زمان کین می گرداند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر