کین می تواند بازگشت برای اسپرز جلوتر از برنامه می گوید: مورینیو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تاتنهام مهاجم هری کین جلوتر از برنامه در بهبود خود را از همسترینگ عمل جراحی, با, رئیس, خوزه مورینیو بانکی بر او مناسب بودن برای شرکت در این باشگاه فشار برای لیگ قهرمانان.

کین رفت زیر تیغ در ماه ژانویه پس از پارگی خود تاندون برابر ساوتهمپتون در روز سال نو و مورینیو در ابتدا می ترسید او ممکن است دوباره بازی در این فصل است.

اما کاپیتان تیم ملی انگلستان است که به شدت سریع شفا دهنده است و پیشرفت خوبی داشتن شروع در زمینه توانبخشی این هفته است.

مورینیو گفته است که او ممکن است در حال حاضر پنج بازی خارج از طلسم در پایان فصل با دربی شمال لندن برابر آرسنال در پایان مارس به دنبال یک احتمال است.

آن است که یک افزایش بزرگ برای تاتنهام که هیچ جا اعتصاب و انگلستان رئیس گرت سوتگیت پیش از یورو 2020.

“من می خواهم بگویم کمی جلوتر آن را به من می دهد امید به جای یک یا دو بازی (از آن خواهد شد) چهار یا پنج. من نمی دانم” مورینیو گفت: در روز جمعه.

“فقط گمانه زنی کمی اما احساسات خوب هستند. او را به انجام آنچه او می تواند انجام دهد در این مرحله اما همیشه با یک احساس خوب.”کین بهبود سرعت از یک رشته از صدمات در فصل های اخیر.

در حالی که اصرار دارد که او نمی خواهد با عجله بازگشت مورینیو گفت: کین یک بازیکن که “قبول نمی کند پروتکل”.

“بیایید ببینید با هری,” او گفت:. “او بدیهی است که یک حرفه ای بزرگ و یک جنگنده و او می خواهد به بازگشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آنچه را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است؟’ من نمی دانم.”- پسر بازگشت ؟ -کین غیاب مرکب آسیب به جلو Son Heung-min که در بازگشت به کره جنوبی در هفته گذشته به عمل جراحی بر روی یک بازوی شکسته.

مورینیو به نظر می رسد به حکومت او را برای بقیه فصل است اما در حال حاضر گفت: امیدوارم که او خواهد بود مناسب زودتر از آنچه در ابتدا تصور.

“که یکی دیگر از امید, اما البته ما دور از آن” مورینیو گفت.”او در حال بازگشت به انگلستان ، البته او باید به دنبال برخی از پروتکل های ایمنی چون او پرواز از سئول.

“زمانی که بهبودی خود را شروع می شود و ما سعی خواهیم کرد تمام امکانات به او را برای برخی از مسابقات است.

“من نمی توانم تصور کنید که. اما یک امکان خوب که قبل از پایان فصل ما هری و سانی بازی با هم.”پسر است که با توجه به پرواز بازگشت به انگلستان در این آخر هفته هنگامی که او را دنبال خواهد کرد دولت مشاوره در coronavirus و ماندن در خانه خود در انزوا برای 14 روز.

مورینیو حاضر به اظهار نظر در مورد اینکه آیا تاتنهام هافبک Dele Alli خواهد مسابقه خود در فدراسیون فوتبال به اتهام بیش از یک پست های رسانه های اجتماعی ظاهر می شود را به مسخره coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>