کمال نات trolled برای ارسال یک ساله یوگا عکس در رسانه های اجتماعی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Madhya Pradesh کنگره رئیس جمهور کمال نات بود trolled در رسانه های اجتماعی و در آمد برای انتقاد شدید از بی جی پی که دفتر او ارسال شده خود را در یک سال-عکس های قدیمی در یک وضعیت یوگا در توییتر آن رسیدگی بین المللی یوگا در روز یکشنبه.

“بهترین آرزوها روز بین المللی یوگا در روز است. ما می توانیم با شتاب بیشتری به توجه و تمرکز و پر از انرژی مثبت و در سلامت خوب با تمرین یوگا. لطفا تمرین یوگا هر روز و سالم” شد پیام نوشته شده با عکس در کمال نات توییتر رسیدگی @OfficeOfKNath.

همان عکس ارسال شده در بین المللی یوگا در روز در سال گذشته زمانی که او نخست وزیر, Madhya Pradesh.

“آیا شما تمرین یوگا در این سال ؟ شما پست شده در سال گذشته عکس” اظهار نظر یک کاربر توییتر @yashsheopur در واکنش خود را.

یکی دیگر از کاربر توییتر گفت: “این به معنی کمال نات جی مشغول است در یوگا پس از گذشته یک سال است.”

HT راهنمای Coronavirus COVID-19

BJP نمی از دست دادن زمان در نظر گرفتن یک حفاری در وزارت امور خارجه کنگره رئیس جمهور.

در طنز نظر دولت بی جی پی سخنگوی Rajneesh Agrawal گفت: “شاید کمال نات نمی تواند عکس خود را جامعی در این سال است. به همین دلیل او ارسال شده عکس خود را از سال گذشته است.”

دولت و کنگره رئیس جمهور رسانه هماهنگ کننده نارندرا Saluja گفت: “عکس ارسال شده در کمال نات جی, در, دفتر, را, توییتر, رسیدگی, تبریک به مردم در دولت و همچنین کشور در روز بین المللی یوگا روز نمادین بود. آن ذکر نشده بود در هر جایی که عکس گرفته شده بود در روز یکشنبه. اما BJP رهبران هستند که متخصص در اخبار و سیاست کثیف, شروع کمپین اسمیر برای گمراه کردن مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>