Kalinga ورزشگاه برای میزبانی هند, مقدماتی جام جهانی مقابل قطر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند پا به جام جهانی گروه E مقدماتی در برابر مدافع عنوان قهرمانی قطر در ماه آینده برگزار خواهد شد در Kalinga ورزشگاه در Bhubaneswar تمام هند فدراسیون فوتبال (AIFF) گفت: در روز جمعه. “بله, Kalinga ورزشگاه در Bhubaneswar میزبان این بازی در مارس 26,”, AIFF, دبیر Kushal Das گفت.

این Kalinga ورزشگاه است که زمین خانه از Odisha FC شاهد چشمگیر مردم در انتخابات در این فصل است.

“ما می خواهیم به گسترش این بازی به سالن های جدید و دولت نشان داده است حمایت فوق العاده ای برای فوتبال,” او اضافه شده است.

این Kalinga ورزشگاه زمین به حال کشیده توپخانه ضد هوایی در این فصل و پس از خود 0-2 از دست دادن zovi مربی Owen Coyle گفته بود هیچ بازی باید بازی وجود دارد.

اما Das گفت: این امر می تواند مراقبت از گرفته شده توسط مقامات در Odisha.

هند دروازه بان Gurpreet سینگ Sandhu قرار داده تا قهرمانانه نمایش و جان سالم به در کشت از حملات از قطر برای برگزاری قهرمانان آسیا برای معروف تساوی بدون گل در اولین پا در دوحه در ماه سپتامبر سال گذشته است.

با سه امتیاز از پنج بازی هند پیش رو از پایین قرار می گیرد بنگلادش در پنج تیم در جدول و ایگور Stimac-مربی تیم های مقدماتی امیدوار است اما بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>