K Surendran فرض اتهام به عنوان کرالا BJP جمهور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

رهبر ارشد بی جی پی K Surendran فرض بر این اتهام به عنوان رئیس جمهور از جناح زده کرالا واحد در روز شنبه حتی به عنوان دولت سابق رئیس Kummanam Rajasekharan و دو دبیران به طور کلی نگه داشته و دور از رویداد.

اما Rajasekharan همچنین فرماندار سابق Mizoram, بعد, روشن است که او با برخی دیگر از برنامه ها تصمیم بسیار زودتر. جالب است که یکی دیگر از اعضای ارشد جنبش P K Krishnadas شناسایی به عنوان رهبر برجسته جناح که مخالف Surendran را ارتفاع همه را متعجب کرد و با حضور خود. دولت رئیس پست خالی برای چهار ماه پس از P S Sreedharan Pillai بالا بود به عنوان فرماندار Mizoram اما اختلافات شدید تاخیر در تصمیم گیری.

دولت واحد به دو تقسیم شده بود برجسته جناح های یک led توسط وزیر دولت در امور خارجی V Muraleedharan و دیگر توسط P K Krishnadas. دو جناح بعدها هم پس از رهبری حزب صادر شده و اتمام حجت.

یک فتنه رهبر از شمال کرالا Surendran فوری کار این است که برای اطمینان از وحدت در حزب و آماده برای بدن محلی سنجی در نظر گرفته شده به عنوان نیمه نهایی قبل از انتخابات مجلس به دلیل در مارس سال 2021. رقابت به عنوان نامزد حزب از Pathanamhitta در آخرین Lok سبها انتخابات Surendran آمد یک سوم است. در طول Sabarimala اضطراب دو سال پیش دستگیر شد و بیش از یک ماه در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>