یوونتوس برای آموزش در گروه های بزرگتر’ به عنوان همه بازیکنان تست منفی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فوتبال ایتالیا باشگاه یوونتوس است که همه مطلع آن اولین-بازیکنان تیم آزمایش منفی برای COVID-19 و آموزش را از سر در “گروه های بزرگتر” در چند روز آینده.

در بیانیه ای روز پنج شنبه در باشگاه گفت: “در استفاده از نشانه توسط FIGC فدرال پزشکی, کمیسیون علمی, دیروز, کل تیم را تحت تست های تشخیصی که با نتایج منفی; در چند روز آینده آموزش سر گرفته خواهد شد در گروه های بزرگتر.”

چلسی بازیکنان انجام شده است فردی جلسات آموزشی در گروه های کوچک همه در حالی که نگه داشتن فاصله خود را در Continassa.

در سهشنبه, ستاره رو به جلو کریستیانو رونالدو تا به حال نیز تبدیل شده تا برای آموزش به عنوان باشگاه در ایتالیا نگاه به بازیکنان و در حال اجرا قبل از بالقوه سرگیری فوتبال در کشور است.

همه فوتبال ایتالیا متوقف شده است و از ماه مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر بیماری همه گیر کوروناویروس و مقامات در حال حاضر هدف قرار اواسط ماه ژوئن به عنوان یک امکان بازگشت تاریخ برای سری که همچنان به حالت تعلیق حداقل تا ژوئن 14.

این فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) مجموعه ای است از تاریخ شروع برای شروع 2020-21 فصل 1 سپتامبر اضافه کرد که در حال حاضر سری آ فصل را به پایان خواهد رسید اوت 20.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>