یوونتوس بازیکنان آموزش بازگشت انتظار قرنطینه کریستیانو رونالدو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Giorgio Chiellini رهبری راه به منچستریونایتد بازگشت به آموزش فردی در تیم مرکز ورزشی در روز سه شنبه در حالی که کریستیانو رونالدو آغاز شد و دو هفته coronavirus قرنطینه پس از بازگشت به ایتالیا. کاپیتان Chiellini, 35, وارد, اوایل با ایتالیا مدافع Leonardo Bonucci, پوشیدن, سیاه, ماسک صورت, فقط بعد از هافبک آرون رمزی. بازیساز فیورنتینا نشان داد در بعد از ظهر همراه با Juan Cuadrado, Mattia De Sciglio فدریکو Bernardeschi و Daniele Rugani.

لیگ قهرمانان یوونتوس گفت: این جلسات آموزشی که مجاز به لطف یکشنبه چراغ سبز از, ایتالیایی, وزارت کشور “برگزار خواهد شد به صورت فردی و مبهوت ورود اجازه می دهد تا انطباق کامل با مقررات در نیروی”.

“پس از یک بعد از امتحانات انجام شده دیروز در J, پزشکی, برخی از بازیکنان یوونتوس شروع به آموزش در Continassa مرکز آموزشی که در آن آنها به طور رسمی شروع به بهبود خود را به دست آوردن مجدد رقابتی فرم” Juve اضافه شده است.

رونالدو بازگشت است و بیشتر نامشخص پس از دو ماه از حبس خود را بومی جزیره مادیرا در چلسی آخرین بازی در برابر اینتر میلان در 8 مارس در پشت درهای بسته.

پنج-زمان Ballon d’or برنده بازگشت و با خانواده اش به تورین توسط جت خصوصی در اواخر روز دوشنبه و در قرنطینه در انتظار تست.

وزارت کشور متهور اجازه داده است بازیکنان برای بازگشت به باشگاه آموزش امکانات دو هفته جلوتر از برنامه ارائه روشنایی ضعیف تابیدن از امید که 2019-20 فصل هنوز ممکن بود نجات داد.

و همچنین یوونتوس بالا پرواز باشگاه آتالانتا بولونیا و اودینزه نیز به آموزش در روز سه شنبه سسولو و لچه پیشرو در روز دوشنبه.

اما وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora هشدار داد آموزش در گروه باید صبر کنید تا مارس 18 و آن نامشخص باقی مانده است که آیا مسابقات می توانید راه اندازی مجدد به عنوان کشور جنگ COVID-19 همه گیر است که به کشته شدن بیش از 29,000 در ایتالیا.

– ‘حقیقی’ –

“واقع بینانه پیش بینی می شود ساخته شده در اواسط ماه مه” Spadafora گفت: در مصاحبه با روزنامه کوریره دلا سرا در سه شنبه انکار او می خواست به تماس با یک توقف فصل.

“این خواهد بود سورئال برای وزیر ورزش به اهریمن جلوه دادن فوتبال,” او گفت: پس از یک روزنامه ایجاد یک جبهه-صفحه عکسی از او را با خنجر مورد پشت سر هم توپ را با تیتر “حمله در فوتبال”.

“من امیدوارم که برای شروع دوباره اما دولت تصمیم خواهد گرفت … وجود ندارد مخالفت من فقط تمایل به ارزیابی مجدد تنها در صورتی که سلامت مردم در این تیم را تامین می کند.

“اگر دولت مجبور است و من امیدوارم که به اعتراف است که شرایط (نیاز به رزومه) وجود ندارد من تعهد دو برابر خواهد بود — محدود کردن خسارت مالی به باشگاه ها و پشتیبانی از تمام جهان ورزش.

“بین عادی و فوق العاده و منابع ما را به سرمایه گذاری حدود یک میلیارد یورو ($1.08 میلیارد دلار) برای این بخش به عنوان یک کل است.”

جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه بین فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) و اعضای دولت ویژگی های کمیته علمی به بحث پزشکی پروتکل برای از سر گیری گروه های آموزشی.

اروپایی فدراسیون باید یک ضرب الاجل مارس 25 به اطلاع UEFA اگر خود را در لیگ از سر گرفته خواهد شد و اگر چنین است در چه تاریخی و با چه فرمت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>