یوونتوس برگزار 3-3 در سسولو, Lazio همچنین تساوی برابر اودینزه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یوونتوس به یک برگزار شد 3-3 قرعه کشی در سسولو در سری A در چهار شنبه هر چند که کوچک انجام خواهد شد به سرعت خود را به ظاهر غیر قابل توقف مارس به رکورد-گسترش نهم مستقیم لیگ قهرمانان اروپا.

بارسلونا به هفت امتیاز جلوتر از آتالانتا که ضرب و شتم برشا 6-2 در روز سه شنبه و هشت امتیاز جلوتر از لاتزیو پنج بازی باقی مانده پس از سرمایه های جانبی نیز به خود جلب کرد — 0-0 در سقوط تهدید اودینزه. چهارم-محل اینتر است نه امتیاز پشت سر یوونتوس و بازديد Spal در روز پنج شنبه.

آن Juve سوم مستقیم بازی بدون پیروزی پس از 4-2 از دست دادن در برابر آث میلان — پس از رفتن 2-0 و یک تساوی 2-2 مقابل آتالانتا.

“یک مربی خواسته قوام از تیم خود و در حال حاضر ما در حال تلاش برای نگه داشتن که هر دو از نظر جسمی و ذهنی” یوونتوس مربی Maurizio Sarri گفت. “ما واقعا لحظات خوب جایگزین با لحظات انفعال است که دشوار است به درک.

“اگر چه باید گفت که ما در مواجهه با تیم های در شکل بزرگ مانند آتالانتا و سسولو. اما ما باید برای حل این مشکل از بالا و پایین.”

Juve به نظر می رسید کروز در اوایل آن رفت 2-0 تا در عرض 12 ساعت پس اهداف از Danilo و سویا.

اما Filip Đuričić کشیده یکی پشت در دقیقه 29 و سسولو حال بهتر از شانس در پایان نیمه اول.

سسولو تبدیل چیزهایی که در اطراف در مدت کوتاهی پس از آن به عنوان دومنیکو Berardi تساوی با یک ضربه آزاد و راه اندازی فرانچسکو Caputo سه دقیقه بعد.

Alex Sandro رهبری در یک گوشه برای یوونتوس به سطح 64 و یوونتوس, دروازه بان Wojciech Szczęsny کشیده شدن تعدادی از مهم موجب صرفه جویی در طول بازی به ترک یوونتوس در نهایت سپاسگزار برای یک نقطه.

لاتزیو مبارزات

لاتزیو تلاش کرده است پس از راه اندازی مجدد بود و تا حدودی خوش شانس نه به از دست دادن در برابر اودینزه.

Rodrigo De Paul آمار پست در زمان توقف برای اودینزه که inched هفت امتیاز از منطقه سقوط.

لاتزیو آمد به بازی در بازگشت از سه شکست متوالی و تا به حال تنها موفق به کسب دو از قبلی خود شش بازی از سری A از سر گرفت پس از شکستن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این گروه باید لمس (انتقاد) آن انجام شده است چیزهای باور نکردنی برای چهار سال” لاتزیو مربی سیمون Inzaghi گفت. “قبل از توقف ما در حال از دست دو مسابقات در 10 ماه است که چرا من تنها قبول انتقاد سازنده.

“ما در حال نزدیک شدن به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای اولین بار در 13 سال و برای اولین بار در 20 ما در شکار برای عنوان که بدون pandemic شاید همه چیز رفته اند متفاوت است.”

دیگر مسابقات

AC Milan, افزایش شانس خود را برای واجد شرایط برای اروپا به عنوان آن را از پشت آمد به ضرب و شتم پارما 3-1.

میلان نقل مکان کرد و سطح در نقاط با ششم-محل ناپولی که درو 1-1 در بولونیا. رم چهار امتیاز پیش رو پس از ضرب و شتم هلاس ورونا 2-1.

در جای دیگر سامپدوریا ضرب و شتم 3-0 کالیاری به حرکت هشت امتیاز بالاتر از منطقه سقوط و 18-محل لچه که از دست 3-1 در خانه به فیورنتینا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>