کریستیانو رونالدو امیدوار است در پایان فصل به عنوان بهترین گلزن در ایتالیا Serie A پژمرده روز چهارشنبه به عنوان او موفق به پیدا کردن خالص هنگامی که قهرمانان یوونتوس یافت شوک 2-0 شکست دور به کالیاری.

35 ساله پرتغالی مهاجم 31 گل فصل چهار پشت لاتزیو را چیرو بی حرکت تنها با یک خانه لیگ بازی برابر پنجم قرار داده شده به عنوان رم چپ به بازی.

کالیاری که 13th در جدول شوکه تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در هشتمین دقیقه زمانی که 20 ساله مهاجم لوکا Gagliano واکنش نشان داد, سریعترین سلاح سرد خانه فدریکو Mattiello را تصویب سراسر جعبه خالص به اولین هدف خود برای باشگاه.

همه چیز از بد به بدتر برای یوونتوس در نیمه اول توقف زمان به عنوان جیووانی آلگری شکست یک راست پا شات در سراسر حافظ Gianluigi Buffon و در در پست دور برای قرار دادن کالیاری دو گل ،

با نیمه اول هدف chalked برای آفساید رونالدو تا به حال مقدار زیادی از شانس به عنوان Juve تحت سلطه اما او در بر داشت خود را از تلاش های خفه شده توسط کالیاری دفاع.

هنگامی که او آمپول تیم را مدیریت برای گرفتن یک شات در هدف آنها پیدا حافظ Alessio Cragno در فرم فوق العاده به عنوان کالیاری برگزار شد به برنده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de