جاستین ترودو به جست و خیز USMCA پیمان ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن Obrador در واشنگتن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو را جست و خیز یک جلسه برگزار شده توسط رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مناسبت آمریکا مکزیک کانادا و یا USMCA پیمان مرمت نسخه از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی یا نفتا که قبلا وجود داشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ترودو و رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador شد و انتظار می رود برای دیدار در واشنگتن در روز چهارشنبه به مناسبت اجرای این قرارداد جدید که پشتیبانی توسط مغلوب ساختن پیشی جستن. اما ترودو تبدیل شده پایین دعوت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

نسخه رسمی برای ترودو اجتناب از واشنگتن سفر است که ترودو شرکت در یک مجازی کابینه عقب نشینی منجر به یک جلسه پارلمان کانادا که در آن وزیر اقتصاد لایحه Morneau خواهد شد در حال حاضر یک سال مالی به روز رسانی مربوط به اقتصاد و تاثیر Covid-19 همه گیر در جای به طور منظم بودجه.

اما ترودو شده است miffed با مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر. در یک جلسه رسانه در هفته گذشته گفت: “ما به وضوح در مورد پیشنهاد موضوع تعرفه های آلومینیوم و فولاد است که آمریکایی ها باید شناور اخیرا” با توجه به خروجی CBC News.

ترودو بود نیز ابراز نگرانی داشتن به خود منزوی به مدت دو هفته در بازگشت از ایالات متحده به عنوان در حال حاضر اجباری در کانادا.

ترودو خطاب به رئیس جمهوری مکزیک Obrador در روز دوشنبه و “ابراز تاسف کرد که او قادر به سفر به واشنگتن دی سی این هفته و آرزو جمهور لوپز Obrador موفق دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” با توجه به بازخوانی صادر شده توسط کانادا سازمان بنادر و دریانوردی.

آنها همچنین “توافق” که اخیر ورود به نیروی جدید نفتا را “تقویت عمیق روابط اقتصادی و دیرینه دوستی میان کانادا و مکزیک و پیشرفت اجتماعی و همچنین توسعه اقتصادی در هر دو کشور.” وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا ترودو برگزار مشابه تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>