عدالت Muralidhar انتقال: کنگره می گوید دولت, مست در قدرت muzzling قضائیه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 27 سال 2020 11:48:39 am

justice muralidhar transferred, congress on justice muralidhar transfer, delhi high court judge transfer, randeep singh surjewala کنگره سخنگوی Randeep سینگ Surjewala. (PTI)

در یک واکنش شدید به انتقال دهلی بالا قاضی دادگاه عدالت S Muralidhar کنگره گفت: دولت بود “مست در قدرت” و “muzzling قوه قضائیه”. پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در مقر حزب در سرمایه های ملی کنگره سخنگوی Randeep سینگ Surjewala آمار را در “brazenness و high-handedness از نارندرا-آمیت شاه به رهبری دولت”.

“به نظر می رسد کسانی که در انجام عدالت در کشور را در حال حاضر نمی توان در امان ماند. دولت است مست در قدرت است و muzzling قوه قضائیه” Surjewala گفت.

دنبال دهلی خشونت زندگی می کنند به روز رسانی در اینجا

“عدالت Muralidhar منتقل شد و یک شبه. این کشور شوکه شده است اما دیگر تعجب در brazenness high-handedness از نارندرا-آمیت شاه دولت برای محافظت از کسانی که در ثبت داده نفرت سخنرانی,” او اضافه شده است.

Surjewala نیز نامیده می شود انتقال دهلی HC قاضی یک مورد کلاسیک از “hit-and-run بی عدالتی” توسط دولت بی جی پی که در معرض آن “سیاست انتقام”.

“ارعاب و انتقام گیری سیاست در برابر قوه قضائیه در حال حاضر, در,” او اضافه شده است.

اطلاع رسانی صادر شد برای انتقال دادگستری Muralidhar به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی در شب چهارشنبه پس از تصویب فوریه 12 توصیه به اثر از دیوان عالی کشور Collegium. آمد آن ساعت پس از او به دستور شاه در برابر BJP رهبران بیش از نفرت سخنرانی.

توجه به خشونت در سرمایه های ملی و عدالت Muralidhar تا به حال در مورد رفتار پلیس دهلی و کارگردانی آن را به ثبت نام دپو در برابر کسانی که ساخته شده در این سخنرانی گفت: “این شهر دیده می شود به اندازه کافی خشونت” و “اجازه دهید آن را تکرار 1984” در هنگام ضد سیک شورش ادعا کرد بیش از 2700 زندگی در دهلی به تنهایی.

پیش از آن در روز کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra نامیده انتقال به عنوان “غم انگیز و شرم آور” و هدفمند مرکز آن “تلاش برای پوزه عدالت”.

“نیمه شب انتقال دادگستری Muralidhar نیست تکان دهنده با توجه به زمان اعطای اما از آن است که certianly غمگین & شرم آور است. میلیون ها نفر از سرخپوستان ایمان انعطاف پذیر & نشسته قضائیه تلاش دولت برای پوزه عدالت و ایمان خود را در حال اسفناک,” Priyanka توییتی.

کنگره رهبر راهول گاندی در ضمن در توئیتر خود نوشت: “به یاد شجاع قاضی شورا که نبود منتقل شده است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>