فقط با من تماس Harry, prince می گوید ادینبورگ کنفرانس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس مشتاق به گام به دور از appurtenances خانواده سلطنتی ساخته شده است در یک کنفرانس گردشگری در ادینبورگ در روز چهارشنبه است که او باید در حال حاضر در بود به نام تنها به عنوان ‘هری’.

کنفرانس میزبان عایشه Hazarika گفت: جمع آوری قبل از سخنرانی: “او روشن ساخته است که ما همه فقط به او هری”. او را گام به پایین به عنوان یک عضو سلطنتی بریتانیا در مارس 31, با توجه به ترتیب تایید توسط ملکه الیزابت.

شاهزاده هری و Meghan Markle باید به کانادا نقل مکان کرد و قصد تقسیم وقت خود را بین بریتانیا و کانادا است. پس از 31 مارس آنها را متوقف خواهد کرد برای دریافت بودجه عمومی است. این Travalyst کنفرانس است که یکی از آخرین درگیری های رسمی به عنوان دوک.

فراخوانی برای رشد پایدار در صنعت گردشگری شاهزاده پرداخت می شود مراسم تجلیل از گردشگری در اسکاتلند و گفت: اگر اقدام گرفته نمی شد در حال حاضر مقصد بیشتر خواهد بود بسته به بازدید کنندگان است.

او گفت: نمایندگان: “ما می خواهیم به شنیدن حقایق و دیدگاه ها از سراسر صنعت است. ما نیازی به اختراع دوباره چرخ یک مقدار زیادی از کار انجام شده است. اما تحقیقات ما دوباره نشان می دهد که بسیاری از این تلاش شکست خورده برای رسیدن به بينايی از مصرف کنندگان است.”

“ما باید با هم کار کنند … به مقیاس شیوه های خوب در حال حاضر در حال استفاده در سراسر جهان است. اسکاتلند یک مثال از آنچه که ما چیست. وجود جامع جاه طلبی اسکاتلند قصد است که می تواند به تصویب رسید در سراسر انگلستان و حتی در سراسر جهان”.

“اسکاتلند یکی از سریعترین رشد گردشگری مقصد در سراسر جهان و آن را در خط مقدم توسعه پایدار با رویکرد به همین دلیل است که بینش خود را به این مسائل بسیار فوق العاده با ارزش” شاهزاده هری که تاسیس Travalyst ائتلاف سفر مارک اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>