فقط 14 فقره سرقت به دهلی نرخ جرم و جنایت در نرخهای مستند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس دهلی در وسط بسیار نادر مهلت از همه نوع از جرم و جنایت شروع مارس 22, زمانی که اقدامات سختگیرانه در محل قرار داده شد برای دفع از گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19) قبل از اینکه در سراسر کشور مستند اثر در زمان سه روز بعد. پلیس حفظ مشخصات بالاتر در خارج از منزل برای به اجرا درآوردن مستند و ترس از ویروس کمک کرده است.

نه تنها یک مورد از آدم ربایی (از بزرگسالان) و یا اخاذی گزارش شده است و پس از این مستند. جرایم مانند سرقت, ربودن, آدم ربایی (از کودکان) و سرقت کاهش یافته است به طور قابل توجهی در مقایسه با وضعیت قبل از پلیس و دولت اجرا کامل مستند در دهلی نو در تاریخ 22 مارس زمانی که ملت مشاهده “Janta حکومت نظامی” نخست وزیر این کشور تماس بگیرید.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

Hindustantimes

در مارس 22, پلیس دهلی تحمیل prohibitory سفارشات در بخش 144 از قانون آئین دادرسی کیفری منع مجلس از چهار یا بیشتر افراد در سراسر شهرستان. این اولین بار در چهار دهه است که prohibitory سفارشات صادر شده برای کل شهر. در 25 مارس به مدت سه هفته در سراسر کشور مستند لگد.

پلیس شهرستان را جرم داده ها در سه هفته (1 مارس 21 مارس) قبل از مستند دوره و پس از آن(مارس 22 تا 31 مارس) دیده توسط Hindustan Times, نشان می دهد, که شده است وجود دارد یک unprecedened کاهش انواع جرم و جنایت در سراسر شهرستان.

نمونه این میان 1 مارس و آوریل 21, 63 نفر کشته در تصادفات جاده ای. حداقل 1600 در تصادف جاده مرگ و میر گزارش شده در هر سال به طور متوسط حدود چهار مرگ و میر در هر روز است. تعداد تصادف در جاده مرگ و میر در دهلی نو در هر سال حداقل سه بار در این سطح در بمبئی و بنگلور.

اما بین ماه های مارس 22 و 31 مارس وجود دارد و تنها هشت مرگ و میر. عمومی و خصوصی ترین وسایل نقلیه حمل و نقل رفته اند جاده ها برای مدت زمان این مستند توضیح شیب.

وجود یک شیب در خودرو دزدی بیش از حد – به طور متوسط حدود 140 وسایل نقلیه به سرقت رفته در هر روز است. بین ماه های مارس 1 و 21, 2486 وسایل نقلیه گزارش شده به سرقت رفته اما پس از prohibitory سفارشات به اجرا در آمد وسیله نقلیه به سرقت رفته بود 409.

شده است وجود دارد کاهش قابل توجهی در آدم ربایی — حداقل 100 آدم ربایی گزارش شده هر هفته در دهلی نو. وجود دارد 325 موارد در سه هفته اول ماه مارس اما پس از 21 مارس تعداد کل آدم ربایی گزارش شده بود 43.

در حالی که این شهر در حدود 2000 مورد آدم ربایی در هر سال وجود نداشته است تنها یک مورد از آدم ربایی پس از مارس 22(بین ماه های مارس 1 و 21 وجود دارد که 29 مورد آدم ربایی).

“اعداد در حال پایین آمدن برای اولین بار در دهه. اجازه دهید من به شما یک مثال است. آدم ربایی موارد در دهلی نو معمولا جزئی از دخترانی که ربوده شده توسط دوستان خود و یا همسایگان. که همچنین شامل بسیاری از موارد از elopement. در حال حاضر با هر کس خانه و مردم تمرین های اجتماعی فاصله, آدم ربایی موارد پایین آمده اند به شدت” یک افسر ارشد پلیس که نمیخواستند به نام گفت .

حوادث ربودن یکی از شایع ترین جرائم در دهلی نو کاهش یافته است برای اولین بار. وجود دارد به طور معمول حدود 150 ربودن موارد هر هفته وجود دارد 474 موارد بین 1 مارس و آوریل 21 — اما بعد از مارس 22 پلیس را ثبت تنها 49.

با ترافیک نازک و جاده ها خالی برخی از مجرمان را در مورد کار خود را. Rakesh رعنا یک فیلمبردار از Kakrola تا به حال فقط پا را از دستگاه خودپرداز و کیوسک در بیرونی دهلی نو پس از برداشت پول زمانی که شهر را بدنام دوچرخه عهده snatchers زده.

“آن را تاریک بود زمانی که من سمت چپ دستگاه خودپرداز. دو مرد بر روی یک موتور سیکلت از هیچ جا آمد و ربوده تلفن همراه من. تمام مغازه ها در این منطقه بسته شد بنابراین وجود نداشت مردم در اطراف. کسانی که دوچرخه سواران در زمان استفاده از تاریکی و جاده ها باز است. قبل از من می تواند واکنش نشان می دهند آنها رفته بودند. خالی جاده ها به آنها کمک کرد فرار,” او گفت:.

Lawbreakers نیز تبدیل به راه های جدید از ارتکاب جرایم است.

روز جمعه یک شیر دستگیر شد و در جنوب خیابان به اتهام قاچاق مشروبات الکلی در داخل قوطی شیر. همه مشروب مغازه ها بسته هستند در دهلی نو. مرزهای نیز مهر و موم شده. در دهلی نو فقط کسانی که در تامین خدمات ضروری و محصولات (شیر گنجانده شده) معاف از prohibitory سفارشات.

یک افسر پلیس است که کاوش در این مورد گفت: “این مرد یک بلندشهر ساکن شد و قاچاق مشروب نما به عنوان یک شیر. او شیر کپسول های نصب شده بر روی دوچرخه خود را. او حتی موفق به عبور از پلیس موانع بدون اینکه متوقف شود. او تا به حال خریداری مشروب از هاریانا و در حال برنامه ریزی برای فروش آن در اوتار پرادش.”

شاید دهلی وضعیت می تواند بهترین توصیف ویروسی عکس در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که یک پلیس با یک sanitiser بطری قرار داده شده در جلد چرمی قرار دادن به جای استفاده از یک تفنگ.

پلیس می گویند مجرمان نیز با احتیاط از Covid-19 و باید به طور ناگهانی رفته ناشناس. هفته گذشته تصویری از یک گروه از اتهام گانگستر داخل Tihar بود و کثیرالانتشار در رسانه های اجتماعی که در آن آنها شنیده شکایت در مورد پاکیزگی داخل زندان. زندانیان شنیده می شد صحبت کردن در مورد چگونه ترس آنها از Covid-19.

در حالی که دهلی جنایتکاران به نظر می رسد به خانه محصور در این مستند دوره پرسنل پلیس در سراسر شهر در حال حاضر به خوراک گرسنه و بی خانمان. پلیس خط تلفن – 011 23469526—برای Covid-19 درخواست دریافت کرده است 474 تماس از افرادی که گفت: آنها گرسنه بودند و تا به حال هیچ پول.

پلیس کنترل اتاق وانت که اولین پاسخ دهندگان به جرم و جنایت نیز دو برابر به عنوان آمبولانس. از مارس 23, پلیس وسایل نقلیه را با عجله حداقل 143 زنان باردار به بیمارستان.

اضافی کمیسر پلیس MS Randhawa که پلیس را سخنگوی اعتراف کرد که بروز جرم و جنایت تا به حال به شدت پایین آمده. افسر گفت: پلیس در حال تمرکز بر تغذیه گرسنه و حمل و نقل مردم به بیمارستان.

“ما ماموران پلیس در جاده ها در سراسر شهر برای اطمینان از این مستند. جنایات قطعا پایین آمده است. در هر ایستگاه پلیس افسران ما در حال کار برای خوراک گرسنه به شهروندان است. افسران ما را گره خورده است تا با سازمان های غیر دولتی و خوب سامریان و تغذیه محروم هر روز. ما نیز اطمینان حاصل شود که میزان پایین جرم و جنایت باقی می ماند در همان روز آمده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>