جولای 4th جشن به ویژگی های نمایش هوایی بیش از Washington DC 4 سایر شهرستانها

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جولای چهارمین جشن خواهد شد از ویژگی های گسترده نظامی آمریکا و هوا نشان می دهد بیش از Washington DC, اما چهار, دیگر شهرستانها خواهد شد نسخه های مینی نیروی هوایی نمایش در روز شنبه

این “سلام به شهرستانها بزرگ آمریکایی انقلاب” را از ویژگی های نظامی پلها در بوستون, نیویورک شهرستان, فیلادلفیا و بالتیمور. در حالی که این پرواز به احتمال زیاد قابل رویت از تعدادی از مکان در شهرستانها که در حال وقوع است که آمریکایی ها در مقابله با افزایش موارد Covid-19 و پیام های مخلوط بر نیاز به ماسک و اجتماعی فاصله.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شده است برای هل دادن به جلو بروید با تظاهرات و تجمعات عمومی مانند تعطیلات آینده رویداد با وجود افزایش خطرات ناشی از عفونت.

این پلها شروع خواهد شد در بوستون در حدود 4 بعد از ظهر با نیروی هوایی و سپاه تفنگداران دریایی جت پرواز بیش از پنج امواج. نشان می دهد خواهد بود لگد توسط Air Force Thunderbirds, به دنبال B-1, B-2 و B-52 بمب افکن های F-15 و F-22 جنگنده و سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده F-35 جنگنده.

در بوستون آنها به مرکز شهر نزدیک از شمال شرقی و پرواز بر فراز ناو یو اس اس. قانون اساسی و Fenway پارک.

آنها خواهد شد و سپس پرواز به نیویورک شهرستان, رفتن به پایین رودخانه هادسون در حدود 5 بعد از ظهر با عبور فقط در شرق مجسمه آزادی. این هواپیما را وادار به فیلادلفیا در حدود 5:15 بعد از ظهر پرواز بیش سالن استقلال و آزادی بل و سپس آنها را سر به بالتیمور که در آن آنها را در رسیدن به فورت مک هنری حدود 5:30 p. m. و سپس در ادامه به سمت جنوب واشنگتن, DC. جت می خواهد به پرواز در حدود 1 ، 000 فوت است.

آنها خواهد شد و سپس پیوستن به بزرگتر نمایش هوایی در پایتخت کشور که آغاز خواهد شد در حدود 6:30 بعد از ظهر با یک تظاهرات توسط ارتش ایالات متحده شوالیه طلایی چتر نجات تیم و 21 gun salute توسط ارتش 3 هنگ پیاده نظام شناخته شده به عنوان گارد قدیمی.

هوا را نشان می دهد به دنبال خواهد داشت در ساعت 7 بعد از ظهر آغاز خواهد شد و با یک پل هوایی توسط نیروی هوایی. هوایی نشان می دهد شامل طیف گسترده ای از جت های جنگنده نظامی جنگنده و هلیکوپتر باربری و تانکر هواپیما و آن را به پایان برساند با ارتش نخبگان تظاهرات تیم US Navy Blue Angels and Air Force Thunderbirds.

این هواپیما برخورد خواهد شد و این شهرستان از Arlington National Cemetery در شمال ویرجینیا و پرواز به طور مستقیم و بیش بیضی.

ارتش و نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی و نیروی هوایی باند بازی خواهد کرد.

با توجه به پنتاگون نشان می دهد که نمی خواهد هزینه مالیات دهندگان زیرا این هواپیما خدمه با استفاده از این پلها برای دیدار با مسیریابی آموزش و مهارت مورد نیاز است که به طور معمول انجام می شود در مکان های دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>