قاضی سری Srinivasan می شود اولین هندی-آمریکایی به رهبری قدرتمند فدرال مدار…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

روپیه Srinivasan برجسته هندی-آمریکایی قاضی شده و با سابقه با تبدیل شدن به اولین فرد از جنوب آسیایی تبار به رهبری قدرتمند فدرال دادگاه مدار در نظر گرفته شده بعدی تنها به دیوان عالی ایالات متحده.

Srinivasan, 52 شد قاضی از دادگاه استیناف ایالات متحده برای DC مدار.

اوباما منصوب شده که در حال حاضر در نظر گرفته شده است برای دادگاه عالی صندلی دو ملبس به گوشته قاضی از DC دادگاه فدرال مدار در فوریه 12.

Srinivasan موفق قاضی مریک گارلند است که یک عضو از DC مدار از سال 1997 و قاضی از سال 2013. او باقی خواهد ماند و بر روی نیمکت در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:. قابل توجه حلقه نامزدی را به دیوان عالی کشور توسط رئیس جمهور باراک اوباما مسدود شده بود در مجلس سنا جمهوریخواهان در سال 2016.

Srinivasan منصوب شد به ما دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار در مارس 2013. او ابتدا تا کنون, هندی-آمریکایی به منصوب دوم قدرتمند ترین دادگاه از ما. Neomi رائو معرفی شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و دوم آمریکا در این قدرتمند قضائیه نیمکت.

“تاریخچه ساخته شده در DC دادگاه تجدید نظر. تبریک قاضی Srinivasan!” سناتور مارک وارنر گفت.

“تبریک به قاضی روپیه Srinivasan در حال تبدیل شدن به ریاست قاضی ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار! یک نقطه عطف برای هند-آمریکا/Kansan جامعه (و در عین حال یکی دیگر از قطعه ای از شواهد خانواده من می توانید استفاده کنید که من underachieving)” ما از کمیسیون فدرال ارتباطات صندلی Ajit Pai گفت.

با توجه به واشنگتن پست Srinivasan صحبت کرد اخیرا در مورد مسیر خود را به نیمکت در یک رویداد جشن زنان در یک زمینه که در آن مردان هنوز هم تسلط بر رهبری.

“همه شک و تردید خود را متعلق و شایستگی در برخی از اندازه گیری. من قطعا بود — و هنوز هم انجام دهید. این است که فقط برای رفتن به یک بخشی از چیزی که شما به دنبال در جهان است که در آن هر کس نیست مثل شما. این طبیعی است که به شک و تردید که آیا شما تعلق دارند و این که آیا شما شایسته,” او گفت:, “اما شما تعلق دارد و شما ارزشمند هستند.” متولد در Chandigarh و مطرح در لارنس او موفق به دریافت مدرک لیسانس از دانشگاه استنفورد یک J. D.) از دانشگاه استنفورد دانشکده حقوق و M. B. A. از دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار.

پس از فارغ التحصیلی او در خدمت به عنوان یک کارمند قانون به قاضی J. Harvie Wilkinson سوم از ما دادگاه تجدید نظر برای چهارمین مدار به عنوان یک Bristow همکار در دفتر ما وکیل طور کلی و به عنوان یک کارمند قانون به ما دیوان عدالت ساندرا روز اوکانر.

از سال 2011 تا انتصاب او به ما دادگاه تجدید نظر قاضی Srinivasan به عنوان اصل معاون وکیل عمومی ایالات متحده است. او استدلال 25 موارد قبل از دادگاه عالی ایالات متحده. او همچنین تدریس استیناف وکالت در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد به عنوان به خوبی به عنوان یک سمینار حقوق مدنی اساسنامه و دیوان عالی کشور در دانشگاه جورج تاون قانون مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>