قوانین قاضی در برابر ما فوتبال زنان تیم در برابر پرداخت مورد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک قاضی فدرال اخراج از ایالات متحده, فوتبال زنان, تیم, پیشنهاد برای دستمزد برابر در جمعه رد ادعای بازیکنان شده بود underpaid در خرد کردن شکست نایب قهرمان جهان است.

در 32 صفحه حکم قاضی گری Klausner ایالات متحده دادگاه منطقه مرکزی کالیفرنیا در لس آنجلس پرتاب این زنان ادعا می کنند از پرداخت تبعیض حاکم به نفع ایالات متحده و فدراسیون فوتبال (USSF).

Klausner اجازه نداد زنان مورد برای درمان ناعادلانه از جمله در زمینه, سفر, مسکن و پزشکی حمایت از اقدام برای محاکمه تعیین شده برای 16 ژوئن در لس آنجلس.

اما قاضی گفت: برابر پرداخت ادعا می کند — مرکزی تخته مورد — اخراج شده بود به دلیل وجود شواهد زنان قبلا رد پیشنهاد در چانه زنی جمعی توافق مذاکرات پرداخت می شود در امتداد خطوط از ما مردان تیم.

“تاریخ مذاکرات بین طرفین نشان می دهد که WNT را رد کرد یک پیشنهاد برای پرداخت می شود تحت همان pay-to-play ساختار به عنوان MNT و WNT حاضر به چشم پوشیدن بالاتر پاداش برای منافع مانند بیشتر پایه غرامت و تضمین تعداد بالاتر از قرارداد بازیکنان” Klausner نوشت.

“متعاقبا شاکی نمی تواند در حال حاضر عطف به ماسبق خیال خود CBA (توافق مذاکرات دسته جمعی) بدتر از MNT CBA با اشاره به آنچه که آنها را ساخته شده تا به حال به آنها پرداخت شده است تحت MNT پرداخت-به-بازی از نظر ساختار زمانی که آنها خود را رد کرد و یک ساختار” او گفت:.

– ‘شوکه و ناامید’ –

ما زنان چپ بودند متعجب شکست خود را در این موضوع پرداخت. زنان تا به حال شده به دنبال پرداخت از $66 میلیون دلار تحت مساوی پرداخت کنند.

برجسته ما زنان تیم ستاره مگان Rapinoe گفت: پس از یادگیری از تصمیم دادگاه است که جنگ نشده است.

“ما هرگز متوقف خواهد شد مبارزه برای برابری” او در توییتر نوشت.

یک سخنگوی این بازیکن واکنش نشان داد و با ترس زیر یکشنبه حاکم.

“ما در حال شوکه شده و نا امید با تصمیم امروز اما ما نمی خواهد داد تا کار سخت ما برای مساوی پرداخت” سخنگوی مولی لوینسون گفت.

“ما با اعتماد به نفس در مورد ما و ثابت قدم در تعهد ما برای تضمین این که زنان و دختران که در این بازی ورزشی را نمی خواهد ارزش به عنوان کمتر فقط به دلیل جنسیت خود را.

“ما آموخته اند که وجود دارد فوق العاده ای موانع برای تغییر; ما می دانیم که آن را طول می کشد شجاعت و شهامت و پشتکار به ایستادن به آنها.”

USSF گفت: شب جمعه آن را ادامه خواهد داد به کار با زنان برنامه به رشد در ایالات متحده است.

“ما مشتاقانه منتظر به کار با تیم ملی به نمودار مثبت در مسیر رو به جلو و به رشد بازی هر دو در اینجا در خانه و در سراسر جهان ،

“ما متعهد به ادامه این کار برای اطمینان از زنان ما تیم ملی باقی مانده است بهترین در جهان است.”

به طور فزاینده ای acrimonious طرح دعوی در دادگاه گرفته بود نوبه خود چشمگیر در ماه مارس زمانی که تشکیل پرونده توسط وکلا برای فدراسیون استدلال کرد که ما مردان تیم بازیکنان مورد نیاز یک “سطح بالاتری از مهارت بر اساس سرعت و قدرت” از زنان است.

پر کردن باعث خشم و انزجار در میان زنان بازیکنان در حالی که با نفوذ حامیان مانند کوکا کولا ابراز انزجار از این سخنان.

USSF رئیس جمهور کارلوس Cordeiro بعد استعفا داد و پس از داد و بیداد, با Rapinoe متهم USSF از “آشکار جنسیتی” در آن قانونی براده.

ما زنان که مسجل back-to-back جام جهانی با پیروزی در سال گذشته نهایی در فرانسه تا به حال بر اساس ادعای خود را برای پرداخت در تفاوت بین پول جایزه توزیع شده توسط فیفا در مردان و زنان جام جهانی.

آلمان و مردان موفق به کسب 35 میلیون دلار برای پیروزی خود در جام جهانی 2014 در حالی که فرانسه به دست آورده $38 میلیون پس از triumphing در روسیه در سال 2018 است.

ایالات متحده زنان فاتحان در سال 2015 و 2019 جام جهانی به دست آورده پول جایزه ها از 6 میلیون دلار بیش از دو مسابقات.

این USSF استدلال در دادگاه است که بین سال های 2015-2019 زنان واقع شد پرداخت پول بیشتر از مردان در هر دو تجمعی و به طور متوسط در هر بازی بر اساس.

در این دوره زنان تیم ملی دریافت 24 میلیون دلار و به طور متوسط $220,747 در هر بازی در حالی که تیم مردان دریافت پرداخت از $18 میلیون و 212,639 در هر بازی.

تحت زمان CBA که امضا شد در سال 2017 بیش از نیمی از زنان بازیکنان تیم دریافت پایه سالانه حقوق و دستمزد $167,000.

rcw/gph/bfm

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>