روزنامه نگاران نقش حیاتی در Covid-19 pandemic: انگلستان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پلیس ماموران قانون و وزرا و سردبیران و روزنامه نگاران اتحادیه گرد هم آمدند در انگلستان برای اولین جلسه در روز دوشنبه یک کمیته جدید برای اطمینان از روزنامه نگاران می تواند بدون ترس از خشونت و یا سوء استفاده به ویژه در coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات گفت که حوادث اخیر در انگلستان از جمله حمله به روزنامه نگاران گزارش در تظاهرات و تهدید به اعضای مطبوعات در ایرلند شمالی را در معرض این واقعیت است که کسانی که نقش مهمی در روند دموکراتیک همیشه امن است.

این کمیته به نام کمیته ملی ایمنی از روزنامه نگاران به ارمغان می آورد با هم نمایندگانی از دولت و روزنامه نگاری پلیس تعقیب خدمات و خدمات مدنی به همکاری به مطمئن شوید که روزنامه نگاران از تهدید و خشونت است.

وزیر رسانه و اطلاعات جان Whittingdale گفت: “بریتانیا همواره در خط مقدم از کمپین جهانی برای آزادی رسانه ها اما ضروری است که ما حفاظت از ایمنی از روزنامه نگاران در خانه”.

“افزایش اطلاعات غلط در طول همه گیر برجسته است یک بار دیگر با ارزش نقش روزنامه نگاران کار برای معتبر اخبار سازمان که تولید دقیق و متعادل روزنامه نگاری با کیفیت بالا. ما باید تمام ما می توانیم اطمینان حاصل شود که آنها می توانند حمل این عاری از تهدید و ارعاب” او گفت:.

اعضای این کمیته شامل نمایندگان ملی روسای پلیس’ شورای تاج دادستان خدمات, گزارشگران بدون مرز, جامعه از سردبیران بی بی سی سر از گردآوری, اتحادیه ملی روزنامه نگاران (NUJ) و گروه مبارزات انتخاباتی hosseinian.

ناظران از این کمیته روند عبارتند از یونسکو, BBC World Service, فدراسیون بین المللی روزنامه نگاران و کمیته حمایت از روزنامه نگاران.

میشل Stanistreet, NUJ دبیر گفت: “حمله به روزنامه نگاران در حال افزایش در انگلستان و در سراسر جهان است. به طور فزاینده ای مطبوعات است مورد آزار و اذیت و خاص برای حمله در حالی که انجام کار خود را”.

“نامحدود روزنامه نگاری بخش حیاتی از ما دموکراسی و NUJ به نظر می رسد به جلو به همکاری با کمیته حمایت از مطبوعات آزاد و پایان دادن به مصونیت از مجازات جنایت علیه روزنامه نگاران است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>