خوزه مورینیو انتظار ندارد Son Heung-حداقل برای این فصل بازگشت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تاتنهام مدیر خوزه مورینیو انتظار ندارد به جلو Son Heung-حداقل به بازی دوباره در این فصل پس از کره جنوبی شکسته بازوی راست خود را در آخر هفته, او گفت:.

پسر آسیب برگ اسپرز کوتاه در حمله به گزینه های خود را برای لیگ قهرمانان گذشته-16-پا بازی برابر RB لایپزیگ در روز چهارشنبه.

پسر که 14 گل و هشت پاس گل در لیگ و لیگ قهرمانان این فصل, قرار است تحت عمل جراحی با هیچ بازه زمانی برای بازگشت او.

مورینیو گفت: اسپرز بیانیه ای که پسر خواهد بود برای یک شماره “هفته” بود و نسبتا خوش بینانه است.

“من قصد ندارم به تعداد او را دوباره در این فصل” مورینیو یک کنفرانس خبری گفت. “اگر او در نقش دو یا سه بازی و سپس آن را به خاطر او (اسپرز’ افسر مطبوعات) بسیار خوش بینانه اما من نه شمارش در او.”

اسپرز مهاجم هری کین است کنار تا مارس با یک مصدومیت همسترینگ و مورینیو در مقایسه با از دست دادن پسر به بالا رفتن از پله ها که شکستن بدون هشدار.

“ما در حال برگزاری توسط اسلحه ما در بالکن. در حال حاضر ما دو گزینه به سقوط و مرگ… دیگر به صعود” در پرتغالی گفت. “ما خواهد بود که در بالکن مبارزه با همه چیز ما.

“هیچ اعتصاب بدون (انتقال) در بازار, بدون, بازیکنان, هیچ چیز. تنها راهنما در حال حاضر جمعیت ما به هواداران تاتنهام. تنها چیزی که از من بپرسید چرا که من نمی توانم از هر بیشتر از بازیکنان است که آنها در حال دادن, است که همه چیز آنها را” مورینیو اضافه شده است.

“این وضعیت نمی تواند بدتر… در برخی از دوره ها من نگران نداشتن حمله گزینه های روی نیمکت در حال حاضر آن را نداشتن حمله گزینه های روی زمین است.”

مورینیو گفت: 18 ساله مهاجم Troy پروت آماده نیست برای پر کردن در برای پسر یا کین و جناح Ryan Sessegnon نمی تواند به عنوان یک مهاجم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>