خوزه مورینیو اعتماد به نفس او می تواند نقره را به مهمیز

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تاتنهام مدیر خوزه مورینیو مطمئن است که او می تواند در ارائه غنائم در لیگ برتر باشگاه اگر او زمان داده شده مانند یورگن زیدان در لیگ قهرمانان لیورپول. مورینیو که در زمان بیش از اخراج Mauricio کرد در ماه نوامبر است استفاده می شود به مبارزه برای کسب جام در قبلی باشگاه اما نهم قرار تاتنهام در حال تلاش برای واجد شرایط برای اروپا در این فصل است.

اما پرتغالی با اشاره به زیدان که در پیوست لیورپول در سال 2015 و هدایت آنها به لیگ قهرمانان سوپر جام یوفا و باشگاه جام جهانی سال گذشته خود را قبل از پایان 30 سال منتظر یک لیگ تاج در این فصل است.

“چه مدت آن را در زمان برای Juergen و لیورپول? چهار سال چهار فصل. خرید یکی از بهترین دروازه بان ها در صورت خرید یکی از بهترین مرکز پشت در جهان و غيره” مورینیو به خبرنگاران گفت:.

“من متمرکز بر من سه سال قرارداد. من معتقدم که در سه سال قرارداد ما می توانیم برنده غنائم. اگر ما نمی اما باشگاه آن را در عصر جدید اگر من ماندن در اینجا تنها به مدت سه سال من خوشحال خواهید بود با آن است.

“من برای این باشگاه است. من نیستم به فکر خودم. من در حفظ و گفت: من جاه طلبی همان است, my DNA یکسان است اما احتمالا من در مرحله ای که من نگاه کمتر به خودم و سوابق و نگاه می کنم بیشتر به این باشگاه است.”

مورینیو گفت که تاتنهام که برنده یک جایزه از سال 2008 لیگ جام نمی نیاز به سرمایه گذاری به شدت در بازیکنان در پایان فصل.

“من خوشبین هستم چرا که من شروع به کار از یک روز… من معتقدم که ما در حال رفتن به ایجاد برخی از تغییرات در تیم ملی و برای که ما نمی نیاز به یک سرمایه گذاری بزرگ مانند باشگاه در تابستان گذشته” مورینیو اضافه شده است.

تاتنهام میزبان آرسنال در لیگ در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>