بیانیه مشترک بعید است پس از ریک مجازی جلسه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک بیانیه مشترک است و انتظار نمی رود صادر می شود پس از مجازی نشست وزرای امور خارجه روسیه-هند-چین (RIC) گروه بندی در 23 ژوئن برگزار می شود زیر سایه هند و چین مرز بن بست افراد آشنا با تحولات روز دوشنبه گفت:.

امور خارجی وزیر S Jaishankar خواهد شد پیوستن به همتایان خود از روسیه و چین — سرگئی لاوروف و وانگ یی — برای جلسه مجازی.

افراد ذکر شده در بالا صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: از سه طرف در RIC گروه قادر به رسیدن به توافق در پیش نویس بیانیه ای که وجود دارد تفاوت بیش از چند پاراگراف. جزئیات بیشتر نمی تواند بلافاصله مشخص نشده است.

هند شده بود و تمایلی به پیوستن به ریک جلسه پس از 15 ژوئن خشونت چهره بین هند و چین مرز افغانستان Galwan دره ای که در سمت چپ 20 سربازان مرده است. اما این توافق به انجام این کار پس از فشار از روسیه یک متحد استراتژیک و نظامی تامین سخت افزار برای هند است.

هر دو هند و مقامات روسی اصرار داشت که 23 ژوئن مجازی جلسه سه جانبه امر — به معنی دو جانبه مسائل مانند هند و چین مرز بن بست نمی تواند در دستور کار باشد.

خارجی وزارت امور است گفت: RIC دیدار با تمرکز بر روی خرید اینترنتی از Covid-19 همه گیر و همکاری در گروه بندی برای مقابله با چالش های مالی ثبات و امنیت جهانی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>