جان سینا در مقابل شیطان: که با هم ‘کرم شب تاب سرگرم کننده خانه’ بازی در گردش…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این مسابقات 36 قطعا در تاریخ به عنوان یکی از مهمترین و به یاد ماندنی هستند. پس از همه, آن را برای اولین بار نشان می دهد را نشان می دهد بود پشت درهای بسته برگزار شد در WWE عملکرد مرکز در فلوریدا در مقابل هیچ طرفداران. دلیل – شیوع رمان coronavirus در ایالات متحده آمریکا. آن را نیز برای اولین بار است که نشان می دهد تقسیم شد دو شب – و از پیش ضبط شده به جای اینکه به انجام زندگی می کنند. این اجازه WWE برای قرار دادن در برخی از خلاق تغییرات محصول اوج که Boneyard مسابقه بین AJ Styles و آندرتیکر و کرم شب تاب خانه سرگرم کننده مسابقه بین شیطان بری وایات و 16 بار قهرمان جهان.

در حالی که boneyard مطابقت با دریافت بازخورد مثبت از بسیاری از محله های قدیمی و مورد ستایش قرار داد به عنوان Phenom را بهترین بازی در سال های اخیر نه همه خریداری شده را به کرم شب تاب سرگرم کننده خانه بخش.

همچنین بخوانید: بری وایات در مقابل جان سینا در WWE WrestleMania 36 هیچ چیزی کوتاه سینمایی مارول

بازی بود در واقع یک مبارزه اما یک سری از عکس های شرح داری که سعی در به تصویر کشیدن جان سینا به عنوان یک “بحث شکل” در صنعت است که به صورت خود به خود “شیاطین”.

در این مسابقه سینا می رود از طریق وایت خانه سرگرم کننده و می شود به دام افتاده در جهان جایگزین که در آن او را به صورت خود گذشته اولین بازی خود را, او تقریبا اخراج شدن خود را نه چندان موفق رپ حرفه ای نگرانی خود را در مورد داشتن یک بدن و ثابت در مقایسه با هالک هوگان به عنوان کشتی گیران شناخته شده بودند پشت درب سیاست برای اطمینان از آنها ظهور به عنوان برندگان. در یک نقطه وایات حتی سنگ سینا سابق نامزد نیکی بلا theme song – “شما می توانید نگاه کنید اما شما نمی توانید لمس کنید’. شیطان پیروز در پایان به عنوان سینا بود و به معنای واقعی کلمه تبخیر به هوا نازک.

همچنین بخوانید: McIntyre رام ‘جانور’ Brock Lesnar در WWE WrestleMania 36 و برآورده نبوت

کشتی ناظر رادیو دیو ملتزر است گزارش داد که نیروی خلاق پشت, آمدن, با, عجیب و غریب, بخش. در آخرین پادکست ملتزر گزارش داد که SmackDown اجرایی مدیر بروخ پریچارد و بری وایات تا حد زیادی با این بخش با جان سینا ساخت چند پیشنهاد نیز هست..

ملتزر بیشتر گزارش شده است که سینا عمدتا ساخته شده چند پیشنهاد در این مسابقه که بهبود کلی بخش اما مشخص نیست که تغییرات ساخته شده بودند.

صرف نظر از نحوه طرفداران احساس خواهد شد در مورد بخش – آن را به پایین به عنوان یکی از به یاد ماندنی ترین مسابقات لحظات برای اطمینان حاصل کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>