جو بایدن پاکستان به توافق ‘اولویت’ به روابط با هند در صورت انتخاب

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری گفته است که ایالات متحده و هند بودند طبیعی “همکاران” و در صورت انتخاب این رابطه خواهد بود “اولویت بالا” برای دولت او.

معاون سابق رئیس جمهور همچنین گفت که او به پایان خواهد رسید موقت تعلیق ویزای H-1B به دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته ظاهرا برای اطمینان از آمریکا بود و اولین نرم افزار در مشاغل موجود در حال تبدیل شدن به بازگشایی از Covid-19 مستند. اما ویزا برنامه که سرخپوستان بزرگترین ذینفع بوده و در تیررس مهاجرت hawks در دولت او.

هند و ایالات متحده در حال طبیعی “همکاران” بایدن گفت: در یک مجازی جمع آوری کمک پنج شنبه با استفاده از یک عبارت برای توصیف ارتباط تکامل یافته است که از “متحدان طبیعی” که برای اولین بار توسط نخست وزیر اتل Behari Vajpayee. رئیس جمهور سابق آمریکا جورج بوش روشن در “همکاران” برای “متحدان”.

“که با مشارکت و همکاری استراتژیک لازم است و نکته مهم در امنیت ما” بایدن گفت و شروع کرد به گسترده تر حساب از نقش خود در ترویج این رابطه مانند تامین مدنی ایران به پایان رسید که هند انزوا از جامعه کشورهای هسته ای.

“من افتخار می کنم به بازی در یک نقش بیش از یک دهه پیش در تامین امنیت کشورش برای ما هند مدنی ایران,” او گفت:, و اضافه کرد “است که یک معامله بزرگ است.” آن را در واقع باقی مانده است بنابراین تنظیم یک نوار بالا برای همه چیز است که به دنبال آن در ارتباط است.

“کمک به باز کردن درب به پیشرفت زیادی در رابطه ما و تقویت ما همکاری استراتژیک با هند شد یک اولویت بالا در اوباما-بایدن دولت و خواهد بود یک اولویت بالا اگر من رئیس جمهور منتخب,” معاون سابق رئیس جمهور گفت و افزود: “هند نیاز به یک شریک در منطقه برای ایمنی ما(‘s) خاطر و کاملا رک و پوست کنده برای آنان است.”

بایدن در بازدید از هند به عنوان معاون رئیس جمهور در ژوئیه 2013 با همسرش جیل بایدن.

در یک شهر مجازی-سالن با آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام سابق معاون رئیس جمهور بیرون آمد و به وضوح در برابر تهمت را تعلیق H-1Bs. “او (تهمت) فقط به پایان رسید ویزای H-1B بقیه از این سال است. که نمی خواهد در دولت من,” او گفت: در پاسخ به یک سوال.

مردم در این ویزا “ساخته شده است این کشور” بایدن گفت.

این خواهد آمد به عنوان یک تسکین بزرگ برای سرخپوستان امیدوار به کار در ایالات متحده و ایالات متحده و شرکت های هندی که استخدام آنها را در H-1B. ایالات متحده مسائل 85,000 این طور موقت غیر مهاجرتی ویزا برای بالا مهارت شغل در هر سال و بیشتر از 70% به سرخپوستان.

منتقدان این برنامه باید استدلال ویزای H-1B در حال استفاده را به نیروی کار ارزان تر از خارج از کشور و جابجایی آمریکایی است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شدت بررسی برنامه به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به offie در ژانویه 2017 و با صدور یک فرمان اجرایی با عنوان “خرید در آمریکا استخدام امریکایی”.

بزرگتر اصلاحات در این برنامه اعلام شد همراه با تعلیق در هفته گذشته. این امر شامل انجام دور با الکترونیکی سیستم قرعه کشی برای انتخاب موفق H-1B دادخواست از میان صد ها و هزاران نفر که در حال ثبت است. انتخاب خواهد شد و بر اساس آن گرفتن بالاترین حقوق و دستمزد. تغییرات دیگر نیز در اینده نزدیک, اما هیچ جدول زمانی برای آن نشده است.

معاون رئیس جمهور در ادامه به صحبت می کنند از دیگر مسائل مربوط به مهاجرت به وضع اسفناک مهاجران مستند نشده به ارمغان آورد به عنوان کودکان به نام خیال. بسیاری از آنها از هند منشاء.

“در یک روز (از ریاست جمهوری) من قصد دارم برای ارسال یک قانونی اصلاح قوانین مهاجرت در کنگره به ارائه یک نقشه راه به شهروندی به 11 میلیون مستند نشده مهاجران که کمک زیادی به این کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>