جو بایدن نوردد 3 متحده در جمعه مقدماتی می شود و نزدیک به تامین دموکراتیک…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن جاروب هر سه متحده برگزار شد که خود را نامزد مسابقات سه شنبه نزدیک شدن به تامین حزب دموکرات نامزدی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مسجل نامزدی خود را رسما بسته بندی تا انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه عملا unopposed.

سناتور برنی ساندرز مسیر به نامزدی است که تقریبا بسته شده و در حال حاضر انتظار می رود که تحت فشار برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را. بسیاری از دموکرات ها اعلام کرد این مسابقه بیش و علنا به نام و نشانه او را به تسلیم و نه تکرار 2016 زمانی که او در حال حاضر به تن تا پایان بطور قابل توجهی صدمه زدن به هیلاری کلینتون نامزد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به راحتی پیچیده کردن انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه برنده 1,330 نمایندگان بیش از 1,276 مورد نیاز (دموکرات مختلف تعداد و آستانه). او رو هیچ چالش جدی است. لایحه جوش سابق فرماندار ماساچوست به پایان رسید و دور دوم فقط با یک نماینده.

بایدن در حال حاضر نیاز به وحدت حزب دموکرات و پیروزی بیش از ساندر حامیان. و او شروع به در املاک به صورت جدی در پیروزی او در سخنرانی روز شنبه بود که حزن انگیز خود را با توجه به خلق و خوی یک ملت نگران گسترش coronavirus که آلوده بیش از 5600 نفر کشته و خوردند حداقل 100.

“مبارزه ما تا به حال بسیار خوب شب” بایدن گفت: پس از او پیش بینی شده بود را به نفع خود فلوریدا و ایلینوی (آریزونا بود انتظار). “و ما نقل مکان کرد و نزدیک به تامین دموکراتیک حزب نامزدی برای ریاست جمهوری.”

اما او به دنبال به سرعت رسیدن به سندرز و حامیان او. او گفت که او و سناتور ورمونت “ممکن است اختلاف در تاکتیک اما ما باید یک چشم انداز مشترک”. و به ساندرز حامیان بایدن گفت: “اجازه دهید به من می گویند به خصوص به جوان رای دهندگان که الهام گرفته شده اند سناتور سندرز: من شما را بشنود. من می دانم که چه چیزی در خطر است. و من می دانم آنچه ما باید انجام دهیم.”

بایدن برنده فلوریدا و ایلینوی با عظیم منجر شد و راه را به نفع خود آریزونا و همچنین ساختمان در حرکت است که آغاز شده و در کارولینای جنوبی بزرگ شده در سه شنبه پیروزی در 10 از 14 متحده و ادامه داد: به رول پس از چیدن تا پنج شش متحده در دور بعدی در هفته گذشته.

و سه از سه در روز سه شنبه کمک کرد که قرار بایدن راه فراتر از ساندرز, رسیدن, به گفته کارشناسان. “هیچ Dem (دموکرات) تا به حال آمده از هر چیزی شبیه به این کسری” نوشته دیوید اکسلراد کلیدی استراتژیست رئیس جمهور باراک اوباما در انتخابات 2008 و 2012 و در حال حاضر یک مفسر سی ان ان نوشت در توییتر. “رقابت برای نامزدی به پایان رسیده است. که است این واقعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>