ارائه می دهد کار با تاخیر در آسیا مراکز مالی در coronavirus خرید اینترنتی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مالی شرکت های فعال در سنگاپور و هنگ کنگ تاخیر در استخدام به عنوان coronavirus شیوع مختل کسب و کار خود را.

هر دو داخلی و خارجی موسسات آهسته, استخدام با توجه به headhunters در مراکز مالی. آنها بوده ام نهفته قرنطينه محدودیت در سفر به چین از راه دور کار ترتیبات و تصمیمات به انجام چهره به چهره مصاحبه.

این یکی دیگر از جنبه های خرید اینترنتی از ویروس است که همچنین باعث تعطیلی کارخانه اختلال زنجیره تامین و آغاز بزرگترین کار از خانه آزمایش است. استخدام تبدیل شده است کمتر از یک اولویت به عنوان شرکت هایی از جمله DBS Group Holdings Ltd. را برجسته کرده اند درآمد تاثیر از بدتر شدن شرایط کسب و کار.

“همه پریشان است” گفت: Gurj Sandhu یک مدیر عامل در مورگان McKinley گروه Ltd می باشد. در سنگاپور است. استخدام سقوط “سلسله مراتب” او گفت: در حالی که اضافه کردن که هیچ کس لغو نقش نشده است.

بلومبرگ صحبت با شش استخدام شرکت که همه تایید کاهش سرعت. استخدام فرآیندها و جابجایی برنامه ها مصرف دیگر در اکثر شرکت ها به دلیل مشکلات لجستیکی.

“شرکت هنوز خطر مسافرت های بین المللی آنها را به خطر می اندازند جلسات مشتری مگر آن بسیار مهم است” گفت: Bethan هاول یک دلار هنگ کنگ-مشاور بر اساس سلبی در جنینگز Ltd.

بسته شدن معامله

در حالی که برخی از شرکت های مالی در حال انجام مصاحبه توسط ویدئو کنفرانس و یا تلفن بسته شدن این معامله این است که بیشتر مشکل به خصوص در بانک های سرمایه گذاری و ثروت-مدیریت واحد است.

بانکداران “ليزينگ اقلام گفت:” هوبرت Tam یک شریک مدیریت در شباهنگ شرکای با مسئولیت محدود. در هنگ کنگ است. بانک های خصوصی و بانک های سرمایه گذاری در حال برگزاری در استخدام تا زمانی که آنها می توانید ملاقات نامزدها در فرد “حتی اگر آنها خوب انجام شده در سال گذشته است.”

بیشتر چه, بسیاری از بانکداران خصوصی پوشش چین را برای سفر به این کشور برای دیدار با مشتریان و “نعمت های خود را” قبل از حرکت بانک ها به اماد Jain یک Morgan McKinley مشاور در سنگاپور است. “نه همه چیز را می توان با تلفن انجام می شود.”

سلبی جنینگز’ هاول به عنوان مثال یک فرد برنامه ریزی شده برای نقل مکان به هنگ کنگ از شانگهای برای quant صندوق. فرد ممکن است مجبور به کار از مشتری دفتر شنژن در حالی که انتظار برای ویزا است که مصرف بیشتر زمان این روزها او گفت:.

برخی از استخدام با اشاره به نشانه های اولیه شرکت ها می اندیشند اولیه خود را استخدام برنامه برای سال 2020 به وقوع معاملات عمیق تر برای عملیات خود را.

چند بانک و دارایی و مدیران در حال بررسی استخدام خود بودجه برای سال 2020 گفت: Tam از شباهنگ همکاران. کار از خانه منجر به کاهش در معاملات تأثیر سود او گفت:.

جدید headwinds

برخی از وام دهندگان با توجه به اینکه به نگه کردن بر روی اضافه کردن کارکنان غیر ضروری نقش مانند دفتر توابع با توجه به علامت Li سر مشتری راه حل در Randstad سنگاپور.

صنعت خدمات مالی در آسیا بزرگترین مراکز اقتصادی مواجه شد headwinds حتی قبل از شیوع کروناویروس به دلیل ایالات متحده-چین تجارت تنش بود که بر استخدام در برخی از شرکت های لی گفت. هنگ کنگ نیز تا به حال دست به گریبان با آن ماه بلند شد.

رکود در استخدام نیز شروع به وزن در استخدام شرکت های. “مالی ما نهفته شده است چرا که ما نمی توانیم به اندازه کافی نزدیک می پردازد که درآمد” مورگان مک کینلی را Sandhu گفت.

استخدام ابراز خوش بینی جدید که عفونت های ویروسی می کند با برخی از تمجید دولت سنگاپور برای تلاش های خود را برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“این هنوز هم نسبتا زود به دیدن هر گونه استخدام یخ” گفت: Nilay Khandelwal مدیر عامل در مایکل صفحه International Pte. در سنگاپور است. “میزان واقعی تاثیر دیده خواهد شد در روزهای آینده زمانی که کارکنان و استخدام برنامه ای برای این سال ممکن است تجدید نظر شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>