کار پلیس برای تسهیل روزنامه نگاران نه مانع کار: ویراستاران انجمن صنفی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 5:37:48 am

Lieutenant Governor powers, Rahul Mehra, Delhi Police, delhi news, indian express news انجمن صنفی نیز وجود دارد گفت: باید به طور منظم در سطح وزیر جلسات که در آن رسانه ها می شود این فرصت را به سوال بپرسید.

در پاسخ به موارد متعدد از پلیس متوقف کردن روزنامه نگاران از گزارش در نقاط مختلف کشور پس از 21 روز مستند آمد به اثر ویراستاران انجمن صنفی هند گفت: پلیس نیاز به یادآوری شود توسط دولت است که روزنامه نگاران ارائه خدمات ضروری و معاف.

انجمن صنفی نیز وجود دارد گفت: باید به طور منظم در سطح وزیر جلسات که در آن رسانه ها می شود این فرصت را به سوال بپرسید.

در بیانیه صادر شده در پنجشنبه صنفی گفت: “کار پلیس است و نه مانع از روزنامه نگاران و کار به ویژه در شرایط فعلی, اما برای تسهیل عملکرد خود را. دولت و اتحادیه قلمرو دولت و پلیس نیز باید خاطر نشان کرد که رسانه ها شده است كه به عنوان ضروری خدمات تحت زمان مستند دستورالعمل اتحادیه وزارت خانه.”

آن اشاره کرد: “با نگرانی که بالا دست و خودسرانه اقدام پلیس است مسدود بسیاری از روزنامه نگاران از گزارش در مورد شیوع کروناویروس در بسیاری از نقاط کشور”.

“چنین اقدام خود شکست زمانی که آزادی های رسانه ها بسیار مهم هستند برای پوشش شیوع و دولت پاسخ” انجمن صنفی اعلام کرد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>