‘JNU باز برای پناهگاه’: JNUSU مخالف ثبت هشدار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این دانشگاه جواهر لعل نهرو (JNUSU) دانش آموز اتحادیه در روز شنبه اعلام کرد که دانشگاه خود را باز خواهد ماند برای قربانیان شمال شرق دهلی شورش با وجود varsity دولت هشدار در برابر آن.

JNU ثبت Pramod کومار روز جمعه هشدار داد اتحادیه دانشجویان در برابر دادن تماس برای دعوت از قربانیان خشونت به ماندن در محوطه دانشگاه.

هجوم به دولت هشدار JNUSU در روز شنبه با صدور بیانیه ای گفت: “JNU باز بود برای پناهگاه در سال 1984 و آن را باید باز باقی می ماند برای سرپناه امروز. آن را باید همیشه باز باقی می ماند برای پناه قربانیان از دولت ظلم و ستم.”

اتحادیه ادعا JNU دولت تهدید کرده بود آنها را با اقدام انضباطی اگر آنها ارائه پناهگاه برای کسانی که از دست داده بود همه چیز. “ما تکرار JNU یک پناهگاه امن برای قربانیان. بشریت جایگزین اداری تهدیدات” این JNUSU گفت.

پیش از آن در روز JNU معاونت (V-C) M Jagadesh کومار با صدور بیانیه. گفت: محدودیت ورود خارجی ها می تواند یک تهدید امنیتی.

“ما می خواهیم در صلح و آرامش به پیروز در دهلی نو و افراد مبتلا نیاز به ارائه می شود نیاز و پشتیبانی. برخی از دانش آموزان به تازگی داده و گفت: JNU باز است به عنوان یک پناهگاه برای خارجی ها. آنها همان دانش آموزانی که گفت: خارجی ها بودند مسئول این حادثه در محوطه دانشگاه در ماه ژانویه,” او گفت:.

کومار گفت که دولت تا به حال توصیه می شود دانش آموزان برای جلوگیری از دادن چنین تماس ها به منظور اطمینان از ایمنی و امنیتی در محوطه دانشگاه.

“شما می توانید با جمع آوری اقلام ضروری و مواد از دانشگاه و ارائه کمک های انسان دوستانه به مردم آسیب دیده و JNU دولت را به طور کامل پشتیبانی می کند. در حال حاضر این دانشگاه است که صلح و امنیت در محل و وجود دارد هیچ غیر خودی” V-C گفت.

روز جمعه Pramod کومار نیز با صدور بیانیه ای گفت: “دولت دریافت کرده است چندین تماس از ساکنان پردیس که آنها احساس بسیار نا امن با توجه به تماس های داده شده توسط شما (JNUSU). شما در حال هشدار داد بدین وسیله است که به شما خواهد بود مسئول برای هر گونه ناراحتی یا نا امنی ناشی از به JNU ساکنان. شما در حال هدایت به خودداری از انجام ذکر شده در بالا تماس با شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>