J&K برای اخراج squatters از خانه به معنای کشمیری پاندیت مهاجران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پس از جامو و کشمیر دولت در روز جمعه صادر شده نشان می دهد علت اعلامیه به تقریبا 100 غیر قانونی ساکنین آپارتمان ها در کشمیری مهاجر محلات در جامو یک مقام ارشد گفت: ورزش جریان بود به اخراج چنین افرادی و جای واقعی کشمیری پاندیت مهاجران به جای آن در ایندولت ساخته شده استآپارتمان.

“ما صادر شده پس از اطلاع رسانی ما در بر داشت که 93 آپارتمان شده اند اشغال شده در تخلف از هنجارها. این یک آغاز است و ما در حال تلاش برای انجام چیزی که طبق قانون است. این آپارتمان در حال قفل شده است و پس از طولانی” امداد کمیسر (مهاجران) TK Bhat گفت.

بیش از 300 برنامه در حال انتظار با امداد رسانی و توانبخشی کمیسر (مهاجران) برای تخصیص خوابگاه به ثبت نام کشمیری مهاجر خانواده Bhat گفت.

“گسترده ورزش انجام شده توسط افسران سازمان امداد آن پدید آمده است که 93 آپارتمان در کشمیری مهاجران مستعمرات و اردوگاه در Muthi, Nagrota, Purkhoo و مینی شهرستان Jagti یافت شده اند به طور غیر قانونی اشغال شده توسط افرادی که اختصاص داده شده به این آپارتمان,” او اضافه شده است.

در نتیجه نشان می دهد علت متوجه شده اند در خدمت به چنین غیر قانونی اشغال که خواسته شده است تا پاسخ خود را در نوشتن با استناد به توجیه دلایل که چرا آنها سهمیه باید لغو شود و آپارتمان گرفته توسط سازمان امداد. کارکنان خواسته شده است برای پاسخ به این اعلامیه توسط مارس 10.

این مهاجران هندو Pandits که فرار از دره کشمیر پس از وقوع جدایی خشونت در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 است.

“تنها اصل کشمیری پاندیت خانواده های آواره به دلیل تروریسم از کشمیر باید این آپارتمان. وجود دارد بسیاری از پاندیت خانواده هایی که وابسته به پول نقد برای کمک به معاش خود و زندگی در خوابگاه اجاره ای” شادی لعل Lost رئیس Jagti آپارتمان کمیته در Nagrota گفت.

Lost گفت: افرادی که تا به حال اختصاص داده شده به آپارتمان زندگی نمی کنند در آنها است. “برخی از آنها را نقل مکان کرد به دهلی نو Benguluru و دیگر شهرستانها. برخی از آنها رفته خارج از کشور. آنها ساخته شده اند خانه های خود را و در حال زندگی در آنها اما در همان زمان وجود دارد مهاجران زندگی در, اجاره, اقامت و تداوم زندگی خود را در دولت تسکین. آنها مستحق موارد اما در حال درد و رنج است. واقعی موارد باید با توجه به محل اقامت و نه کسانی که داشتن ساخته شده خانه های خود را,” او اضافه شده است.

Lost همچنین گفت که علاوه بر 93 آپارتمان تحت اشغال غیر قانونی وجود دارد بیش از 100 دیگر از آپارتمان که در آن مردم پس از تخصیص هرگز نقل مکان کرد.

“در هفت سال گذشته من نمی بینم کسی را در آن آپارتمان. هیچ آمد به در آنها زندگی می کنند,” او اضافه شده است.

Lost گفت: خانواده های مهاجر که در ابتدا اختصاص دو اتاق آپارتمان شامل یک اتاق یک لابی کوچک و یک آشپزخانه و یک اتاق شستشو نیز رشد در اندازه هشت تا 12 عضو است.

“آن مناسب خواهد بود اگر دولت allots کسانی که به طور غیر قانونی اشغال شده آپارتمان و آنهایی که استفاده می شود هرگز به چنین مستحق خانواده. این خانواده با داشتن پیر و بیمار و اعضای برخی از میان آنها در حال مبارزه با سرطان” اضافه شده Lost.

Jagti ماهواره ای شهرستان ساخته شده توسط ایالات مترقی داد دولت برای Kashimiri پاندیت مهاجران است 4,226 آپارتمان

در سپتامبر سال گذشته دولت دستور داد reverification از محله های اختصاص داده شده به کشمیری پاندیت خانواده های ساکن در اردوگاه های مختلفی در Nagrota, Muthi, Purkhoo و Jagti. این مرحله در نظر گرفته شد پس از بیش از 200 آپارتمان یافت شد قفل شده است و برای سال با هم در Jagti.

نیز وجود دارد مبنی بر اینکه دستورالعمل صادر شده توسط دولت در سال 2013 برای تخصیص آپارتمان نقض شده است. کل ورزش آغاز شد در سال 2018 پس از ساکنان اردوگاه خواستار بالا-سطح پروب به ناخن مقامات که تکذیب آپارتمان برای خانواده های مستحق و مورد علاقه مردم با سیاسی لینک کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>