نوشته شده توسط نوید اقبال | سرینگر | منتشر شده در تاریخ: مارس 25 سال 2020 9:23:58 pm

kashmir detainees jail, jammu kashmir prisons, public safety act detainees kashmir, kashmir news, latest news, indian express طبق آمار رسمی 532 نفر رزرو شده تحت قانون بین 5 اوت و اکتبر 24, از جمله 53 در جامو. (عکس: شعیب Masoodi)

در جامو و کشمیر دولت دستور انتشار حداقل 28 افرادی که تسلیم در زندان های خارج و داخل کشور و رزرو تحت سختگیرانه امنیت عمومی عمل می کنند. کسانی که منتشر شده شامل رئیس جمهور کشمیر اقتصادی اتحاد Yaseen خان.

همه این بازداشت شدگان بودند رزرو پست اوت 5, زمانی که مرکز لغو وضعیت ویژه جامو و کشمیر و باز پس از آن دولت به دو سرزمین های اتحادیه.

جدا از زندان مرکزی سرینگر بازداشت شدگان منتشر شده از منطقه زندان Ambedkar نگر مرکزی زندان آگرا و زندان مرکزی بنارس. پیش از این در مارس 14, J&K دولت لغو کرده بود بازداشت 36 محلی و 41 تن از بازداشت شدگان در دیگر نقاط کشور است. دو رئیس سابق وزرای فاروق عبدالله و عمر عبدالله همچنین متهم تحت PSA شد منتشر شده در ماه مارس در حالی که سابق سانتی متر Mehbooba مفتی باقی مانده بازداشت در Gupkar جاده اقامت.

از 28 آزادی که دستور داده شد در شب جمعه 7 از سرینگر 5 از پولوما, 6 از Kupwara, 1 از Kulgam, 4 از Budgam و 5 از Anantnag منطقه. منطقه قضات دادگاه در هر مورد خواسته شده را ارائه می گذرد برای سفر به یکی از اعضای خانواده برای دریافت این زندانیان و آنها را به خانه آورد.

طبق آمار رسمی 532 نفر رزرو شده تحت قانون بین 5 اوت و اکتبر 24, از جمله 53 در جامو. 60 سال Yaseen خان بود که برداشت از خانه خود در تاریخ 7 اوت منتشر خواهد شد از زندان مرکزی آگرا.

صحبت به هند اکسپرس در ماه سپتامبر خان خانواده گفته بود که در زمان دستگیری در پلیس به آنها گفته بود او منتشر خواهد شد صبح روز بعد و یا در یک یا دو روز. آنها هنوز مطمئن شوید که زندان او فرستاده شده بود ، او پس از صرف بیش از هشت ماه در زندان است.

خان که کسب و کار اصلی است که تولید readymade garments رئيس جمهور شد از معامله گران و تولید کنندگان فدراسیون در سال 2010 و به طور فعال درگیر در کمک به معامله گران در جریان سیل سال 2014.

در سال 2017, خان احضار شد توسط آژانس تحقیقات ملی (نیا) به عزل و اجازه بازگشت پس از بازجویی در دهلی نو. در وقت معامله گران در دره تا به حال مشاهده shutdown در اعتراض. در آوریل سال گذشته او به نام برای بازجویی دوباره نیا و اجازه بازگشت.

پس مارس 23 دیوان عالی کشور منظور تمام متحده و UTs, J&K مجموعه تا آن سطح بالا کمیته شامل رئیس اجرایی دولت خدمات حقوقی قدرت اصلی دبیر خانه نیز DGP J&K پلیس. این کمیته طبق SC جهت تعیین کلاس از زندانیان که منتشر می تواند در آزادی مشروط برای چهار تا شش هفته برای جلوگیری از ازدحام در زندان, بنابراین به عنوان برای حفاظت در برابر گسترش COVID-19.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de