توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | منتشر شده در تاریخ: 30 ژانویه 2020 10:44:21 pm

J&K: NC leader urges government to provide clarity on Jobs, land, delimitation پست دروغ خالی از اکتبر 29, زمانی که Girish چاندرا Murmu واگذار آن را پس از اینکه به عنوان اولین معاون فرماندار تازگی ایجاد شده در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر. (فایل)

در تلاش برای گسترش رزرو مزایای Pahari زبان جمعیت در اتحادیه خاک ستوان فرماندار Girish چاندرا Murmu تایید مختلف اصلاحات در قوانین رزرو پنج شنبه.

اشاره به این که این Pahari زبان مردم گسترش بیش از مناطق مانند در Rajouri, Poonch, Baramulla, Kupwara مناطق علاوه بر این برخی از جیب Anantnag, Budgam, Bandipora, Ganderbal, Kulgam, پولوما و Shopian بیانیه رسمی گفت: این تصمیم در جلسه شورای اداری به ریاست دانشگاه تهران را Lt فرماندار G C Murmu.

پس از ساماندهی سابق جامو و کشمیر دولت به دو سرزمین های اتحادیه و تصویب جامو و کشمیر رزرو (متمم) قانون سال 2004 آن را به حال تبدیل شدن به امری ضروری برای توجیه موجود رزرو درصد موجود به دسته های مختلف به طوری که شامل Pahari زبان مردم به این دسته از لحاظ اجتماعی و حاکی عقب کلاس.

هر موجود رزرو قوانین برنامه ریزی طبقات باید هشت درصد رزرو مستقیم, استخدام, برنامه ریزی قبایل (10 درصد) ضعیف و محروم و طبقات (دو درصد) از ساکنان مناطق مجاور خط کنترل واقعی/مرز بین المللی (3 درصد) از ساکنان مناطق عقب مانده (20 درصد) علاوه بر افقی رزرو از 6 درصد به خدمتگزاران و 3 درصد به لحاظ جسمی به چالش کشیده نفر است.

پس عقلانی از درصد از رزرو از دسته های مختلف در مستقیم, استخدام, ساکنان مناطق عقب مانده خواهد شد در حال حاضر 10 درصد رزرو Pahari زبان مردم (4 درصد) و از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش (10 درصد).

برای این ادعا نفع Pahari زبان مردم (PSP) دسته یک فرد باید عضو Pahari Clan جامعه یا قبیله داشتن متمایز فرهنگی و قومی و زبانی هویت; باید صحبت Pahari زبان او و زبان مادری باید Pahari. او/او باید دارای یک مدرک معتبر اثبات هویت است که می تواند یا یک Aadhar کارت یا اقامتگاه گواهی. Tehsildar باید به مرجع صالح برای گواهی این ادعا از افراد متعلق به PSP.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im