J&K دولت مراحل نظارت برای مبارزه با کروناویروس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | انتشار: 3 مارس سال 2020 10:33:37 pm

Coronavirus suspect cases: 3 passengers put in isolation in Kolkata Coronavirus: J&K دولت ساخته شده است که آن را اجباری برای همه مسافران به نفس خود را اعلام سفر تاریخچه در سرینگر و جامو فرودگاه. (PTI عکس/بازنمودی تصویر)

Beefing تا نظارت به عنوان یک اقدام احتیاطی برای مقابله با این وضعیت در حال تحول از Coronavirus جامو و کشمیر (J&K) دولت روز شنبه آن را اجباری برای همه مسافران پس از رسیدن به جامو و سرینگر فرودگاه را به خود اعلامیه در مورد سفر خود به تاریخچه کشور به شدت تحت تاثیر COVID-19 ویروس.

“صد در صد خود اعلامیه توسط مسافران آغاز شده است در جامو و سرینگر فرودگاه به منظور ردیابی مسافران که سفر تاریخچه به کشورهایی مانند چین و کره جنوبی ایران تایلند و…. یا آمده اند در تماس با افرادی که از این کشورها گفت:” اصل کار برنامه ریزی و نظارت وزارت Rohit Kansal که او نیز اتفاق می افتد به سخنگوی UT دولت است. تیم پزشکی مستقر شده اند و در هر دو این فرودگاه همراه با دیگر لجستیکی ترتیبات در امکانات مراقبت از بهداشت او اضافه شده است.

جزئیات: Coronavirus: ششم مورد تایید PM می پرسد به وحشت ویزا معلق برای 4 بیشتر سازمان ملل

جدای از این پست های بازرسی نیز راه اندازی شده است در Lakhanpur و پایین Munda برای شناسایی افراد با سفر به تاریخچه این کشورها است.

اشاره به این که تمام سیستم ها در حالت آماده باش و پشت کردن امکانات در محل برای مقابله با هر گونه احتمال در جامو و کشمیر Kansal گفت که نزدیک به 201 نفر را تا کنون در تماس بوده که یا تا به حال سفر تاریخچه به کشور به شدت تحت تاثیر Coronavirus و یا آمده بودند در تماس با مردم داشتن سفر به این کشور است. از آنها 21 نفر آزمایش شده است و شده است وجود دارد هیچ مورد مثبت در دانشگاه تهران تا کنون او اضافه شده است.

مشاوره را نیز صادر شده است برای افرادی که سفر تاریخچه به شدت تحت تاثیر قرار کشور یعنی چین و ژاپن و ایران و یا جنوب آسیا به گزارش به نزدیکترین مرکز مراقبت های بهداشتی در صورت هر گونه علائم. جداسازی امکانات شناسایی شده اند و در بخشی به عنوان به خوبی به عنوان سطح منطقه و RRTs (پاسخ سریع تیم) نامزد دریافت جایزه شده است به صورت هر احتمال اضافه کرد هماهنگ تلاش های فرموله شده بین های مختلف مرکزی سازمان و قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر برای مبارزه با گسترش ویروس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>