J&K دولت لغو PSA برای 70 زندانیان میان Covid-19 بحران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در جامو و کشمیر دولت لغو برنامه از امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) به 70 نفر برگزار شد در زندان در داخل و خارج از قلمرو اتحادیه هموار کردن راه برای آزادی خود را در برابر پس زمینه از Covid-19 بحران است.

دو ده زندانیان برگزار شد تحت PSA اکثریت از آنها زندانیان سیاسی را در حال حاضر منتشر شده از سرینگر مرکزی زندان و کوت Balwal زندان در جامو.

دیگر زندانیان به زودی منتشر می شود از زندان در هاریانا و اوتار پرادش پس از دولت دستور به لغو استفاده از PSA در برابر آنها افراد آشنا با تحولات روز سه شنبه گفت:.

تحت مفاد PSA مردم برگزار می شود و بدون شارژ تا دو سال. این قانون استناد در مقابل چند تن از سیاستمداران پس از اتحادیه دولت لغو جامو و کشمیر ویژه وضعیت سال گذشته است.

تصمیم به لغو استفاده از PSA در برابر زندانیان بسیاری از آنها از نقاط مختلف دره کشمیر ساخته شده بود پس از مرکز به آن اشاره ای به یک پیشنهاد از جامو و کشمیر دولت است. سفارش برای ابطال شد و سپس صادر شده توسط اتحادیه قلمرو خانه و امور مردم ذکر شده در بالا گفت: به شرط ناشناس ماندن.

رهبران جریان اصلی سیاسی احزاب و گروه های جامعه مدنی ساخته اند چندین تجدید نظر به دولت مرکزی برای آزادی بازداشت افراد به ویژه کسانی برگزار می شود پیش از لغو ماده 370 قانون اساسی در ماه اوت گذشته.

مدیر کل (زندانها), VK سینگ گفت: آزادی زندانیان یک فرآیند مداوم است. “زندانیان در جامو و کشمیر و زندان خارج منتشر شده آن را یک فرایند مداوم است.”

هندوستان تایمز به بررسی بیش از یک دوجین PSA لغو سفارشات برای مردم از چند منطقه کشمیر. سفارشات صادر شده در دو روز گذشته برای بسیاری از مردم برگزار شد در حال حاضر در زندان های خارج از قلمرو اتحادیه.

در جامو و کشمیر دولت مقدمات ساخت را به این زندانیان به دره کشمیر به خصوص پس از مستند در سراسر کشور تمدید شد تا مارس 3 در روز سه شنبه. به مردم گفت: این زندانیان به شمار می رود یا داده های خاص می گذرد برای سفر و یا ارائه وسایل نقلیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>