J&K پلیس داوطلب برای مبارزه با تروریست ها برای 14 سال پس از آن دوباره در Handwara

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Sageer احمد Pathan افسر پلیسی که قربانی عالی در شمال کشمیر را Kupwara منطقه عصر روز شنبه تا به حال داوطلب برای پیوستن به عملیات ویژه گروهی از جامو و کشمیر پلیس نزدیک به 14 پیش. هنگامی که یک تیم از چهار افسران ارتش و jawans به رهبری سرهنگ Ashutosh Sharma تصمیم به راه رفتن به Handwara خانه به بیرون خانواده است که اعتقاد بر این بود برگزار شده است گروگان Pathan نام مستعار قاضی پا به جلو. مثل او همیشه به حال.

که آخرین کسی را دیدم از او زنده است.

Pathan نیز انتخاب طبیعی برای پیوستن به مخاطره آمیز ماموریت.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘Assalamualaikum’: چگونه یک کلمه تغییر این دوره از Handwara برخورد

41 ساله و پدر سه دختر و یک پسر شده بود رفتن به بسیاری از در 21 Rashtriya تفنگ ارتش ضد شورش واحد. او نه تنها شجاع بود اما همچنین آشنا با منطقه. این بود که خانه خود را.

Pathan متولد شد و در Trad روستای Kupwara منطقه Karnah tehsil واقع شده است که درست در امتداد خط کنترل در سال 1978. او در اطراف این محل و پیوست J&K مسلح پلیس در سال 1999.

در سال 2006 او ساخته شده سوئیچ و داوطلب پیوستن به عملیات ویژه گروه تخصصی ضد ستیزه جویی تیم. او در کار خود را. خیلی خوب است که در آینده از 14 سال او فرود آمد خود را سه خارج از نوبت به تبلیغات و یک دسته از جوایز و تقدیر گواهی.

مدیر کل جامو و کشمیر پلیس Dilbag سینگ گفت: طی ارسال در SOG او led های مختلف موفق anti-terror عملیات.”در به رسمیت شناختن خود را بسیار زیاد سهم او اعطا شد سه خارج از نوبت به تبلیغات و او از رتبه یک پاسبان به زیر بازرس در طول سال,” او گفت:. Pathan یا قاضی به عنوان بسیاری از او را به نام افتخار با پلیس مدال برای شجاعت در 2011, شعر-من-کشمیر پلیس مدال رشادت در سال 2009 علاوه بر DGP تقدیر مدال و GOC-در-C, شمال, دستور, Commendation دیسک.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘در رفت و برای نجات غیرنظامیان’: سرهنگ عمده در میان 5 کشته در عمل در Handwara

Pathan شد incharge از SOG تیم که همراه با 21 Rashtriya تفنگ و پلیس منطقه که عملیات جستجو تروریست ها راه اندازی شد. “او بخشی از تیم اصلی که در رفت به تخلیه غیر نظامی زندانیان در هدف خانه بودند که به گروگان گرفته شده توسط مخفی کردن تروریست ها” یک جامو و کشمیر پلیس در بیانیه ای گفت:.

“این تیم می تواند با خیال راحت نجات زندانیان اما زیر آتش سنگین آمد از تروریست ها در روند تخلیه و زهری” در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>