توسط: اکسپرس سرویس خبری | سرینگر | منتشر شده در تاریخ: فوریه 9 سال 2020 9:13:13 pm

پرسنل امنیتی راه اندازی یک مرکز درمانی برای nab حمله. (فایل)

اسلامگرایان کشته شدن یک غیر نظامی در جنوب کشمیر را پولوما منطقه در روز یکشنبه. کشته شدن یک غیر نظامی شناخته شده به عنوان غلام نبی ساکن مرکزی بود با گلوله نظامیان خارج از خانه خود را.

“او در برابر صدمات است. او یک پیمانکار حرفه ای” SSP Awantipora طاهر سلیم گفت: هند اکسپرس در روز یکشنبه.

مقامات پلیس گفت: Nabi گرفته شده بود به بیمارستان محلی که در آن او اعلام شد آورده مرده است. به زودی پس از این حادثه نیروهای امنیتی وارد این منطقه و راه اندازی یک مرکز درمانی برای nab حمله. هیچ ساز و برگ نظامی تاکنون مسئولیت این قتل است.

این حادثه در هفتمین سالگرد مرگ از مجلس حمله محکوم افضل گورو. مقامات جامعی بود 2G خدمات اینترنت تلفن همراه در کشمیر در صبح به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه قانون و وضعیت سفارش. خدمات و بازسازی شد در شب.

مکان های بازار نیز بسته و دولتی و خصوصی حمل و نقل باقی مانده در خارج از جاده پس از Hurriyat کنفرانس برای تماس bandh در روز یکشنبه و دوشنبه.

صدها پلیس و شبه نظامی پرسنل مستقر شدند, در خیابان های سرینگر که با مته سوراخ کردن یک ترک نگاه کنید. مقامات قرار دادن سیم خاردار و موانع در بخش های مختلف شهرستان برای جلوگیری از هر نوع خشونت.

(این است که در حال توسعه داستان جزئیات بیشتر انتظار)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im