J&K دولت ممکن است به خاطر اینترنت معلق برای چند روز بیشتر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در جامو و کشمیر دولت است که به فکر یک حرکت را به حالت تعلیق موبایل اتصال به اینترنت برای چند روز هر چند اعتباری تلفن همراه و بازسازی شد در اواخر شب جمعه.

مقامات جامعی بود اینترنت تلفن همراه در سراسر کشمیر به عنوان یک عملیات دستگیر Hizbul مجاهدین عملیاتی فرمانده Riyaz Naikoo جریان بود در Gulzapora Beighpora در روز چهارشنبه و تنها اتصال به پهنای باند از طریق خط ثابت تلفن در دسترس بود در منطقه است.

پلیس باید دغدغه که Naikoo را به قتل می تواند باعث درگیری گسترده مانند کسانی که شاهد پس از کشته شدن برهان ونی در سال 2016 و معتقدند این امر می تواند بهتر برای خدمات اینترنت تلفن همراه را به حالت تعلیق باقی می ماند برای برخی از زمان.

مقامات پلیس صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: آنها نمی خواهید را به هر گونه شانس این زمان. “پس از کشته شدن Naikoo وجود دارد درگیری در برخی از نقاط. برای جلوگیری از گسترش درگیری در نقاط مختلف جنوب کشمیر اینترنت جامعی بود. آن را ترمیم می تواند با چند روز گفت:” یک افسر ارشد پلیس.

مردم آشنا با تحولات گفت: دولت تصمیم گرفته بود برای بازگرداندن خدمات تلفن همراه در شب جمعه. اما یک نشست سطح بالا تصمیم گرفت که همراه اتصال به اینترنت به حالت تعلیق باقی خواهد ماند تا روز 17 از ماه مقدس رمضان (11 مه). این روز مصادف با بدر و نبرد سرنوشت ساز در تاریخ اسلام زمانی که برای اولین بار چند صد نفر از پیروان این دین در زمان خود به مخالفان قدرتمند در عربستان و برنده با توجه به حساب تاریخی است.

نیز وجود دارد که ورودی ها را از سازمان های اطلاعاتی است که شبه نظامیان ممکن است سعی کنید به هدف قرار دادن نیروهای امنیتی در تاسیسات در روز بدر.

سازمان های اطلاعاتی قبلا صادر شده هشدار در مورد حملات در این روز خاص. در سال گذشته بیش از حد وجود دارد مشابه گزارش در مورد حملات احتمالی در 17 رمضان.

در حال حاضر 3G و 4G و خدمات منع شده اند در کشمیر با وجود درخواستهای متعدد از جریان اصلی سیاسی رهبران و فقط 2G خدمات و بازسازی شد و در نتیجه بسیار کند و اتصال به اینترنت.

مقامات در جامو و کشمیر ادعا که مرمت از خدمات 4G می تواند منجر به ضد ملی فعالیت ها و ستیزه جویی.

کشمیر را بخشی کمیسر Pandurang K قطب توصیف تعلیق موبایل اتصال به اینترنت به عنوان یک اقدام موقت و گفت: خدمات خواهد بود دوباره بازسازی شد بسیار به زودی.

مدیر کل پلیس Dilbag سینگ گفت: هندوستان تایمز که پس از کشته شدن Naikoo این حزب تبدیل شده بود بی سر و این یک شکست برای این گروه است. “در حال حاضر آن را به دیده می شود چه مدت پاکستان را حفظ خواهد کرد این گروه بی سر” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>